Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Wiem że ta grupa do rozmownych nie należała,ale wpadło parę nowych postaci i może uda rozkręcić się forum grupowe. Ogólnie to jakoś te fora ligowe cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem .

To na dzień dobry się przywitam.
Cześć jestem kamykov i dołączyłem do was z grupy 2.2 w której byłem beniaminkiem. Cel na ten sezon to była walka o pierwsze miejsce w grupie , takie założenie miałem po tym jak w różnych turniejach w zeszłym sezonie pokonałem w dwu meczu dwie drużyny z górnej półki z ligi 1.1 . Niestety po wydarzeniach w barażu stwierdzam że sezon pewnie ukończę gdzieś w przedziale 3-5 msc. Chyba że po serii nie powodzeń zacznę jeździć młodym narybkiem.

Ogólnie bezapelacyjnym faworytem tej ligi jest dla mnie zapominalski Sothis , następnie Eureka i Speed_55. Jeszcze znam siłę Marex87 a reszta drużyn jest dla mnie niewiadomą.

Życzę przyjemnego ścigania oraz częstych wypowiedzi na forum.

speed_55

Jestem zaskoczony in plus w związku z dzisiejszą wygraną. Wydawało mi sie że "zapominalski" rozjedzie mnie tak jak to było w przeszłości.
Kamykov; dzieki za nominację do roli faworyta ale w tym sezonie bedzie trudniej otrzec sie o pudło.
Skoro przez drugą ligę przeleciałeś jak tajfun to zapewne tutaj także namieszasz totalnie.
Jestem w tej grupie już sześć sezonów z epizodem w e-lidze ale swojego grupowego forum przez ten czas nie było. Mam nadzieje że te pierwsze wpisy uruchomią lawinę i towarzystwo zrobi się bardziej rozmowne.
I zamarł wątek Smutny.
Za to się pochwalę bo jest czym , 1 miejsce w tabeli , 4 zwycięstwa i aż + 26 małych punkcików. To nazywa się fart lub dobry układ meczy.
No Moje wielkie gratulacje dla Ciebie drogi kolegoUśmiech Czekam na Ciebie w ekstralidze, bo potrzeba drugiego klubu z Torunia, by solidnie pozamiatać;P Fajnie że sytuacja doprowadziła do tego, ze wreszcie spotkamy sie w najwyższej klasie rozrywkowej.
Raczej za słaby jestem jeszcze na awans Smutny