Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Terminarz turniejów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Temat prosty. Proponuję aby na forum stworzyć jeden temat w którym znaleźlibyśmy terminarz wszystkich rozgrywek np: liga juniorów , liga juniorów indywidualnie itp. Sam prowadzę turniej IMŚJ. Zebrać wszystkie turnieje do "kupy" i nie trzeba będzie "skakać" po różnych tematach. Wszystko znajdziemy w jednym miejscu. Może wtedy łatwiej będzie utrzymać wszystkim wolne terminy.
Nie że coś... absolutnie się z tobą zgadzam... ale jest już coś takiego Duży uśmiech

W grze:
Inne -> Turnieje

Może i nie jest tam tak jak opisujesz, ale po co zaśmiecać forum masakryczną ilością dat skoro wszystko pięknie czarno na białym masz wymienione tam gdzie przed chwilą podałem Oczko
Zgadza się coś takiego już jest, a jeśli chcecie dodatkowe informacje żeby tam były to piszcie można to rozwinąć
Ja to może troszkę w innym kontekście, mianowicie potrzeba matką nowości. Wpakowałem sam siebie w mały problem, nie będę tu pisał co chciałem i co mi źle poszło ale...
Jeżeli bierzemy udział w sparingach to listę meczy jakie i gdzie się odbędą mamy do wglądu,
Jak bierzemy udział w czwórmeczu to wszystkie zawody mamy na liście - zakładka czwórmecze,
Zawody indywidualne to już jest lista wszystkich najbliższych zawodów i tu jest problem bo ciężko się zorientować ilu zawodników mamy powystawianych i do jakich zawodów.
Ktoś kto aktywnie bierze udział w wielu rozgrywkach może łatwo przeoczyć, że dani zawodnicy są przeznaczeni na jakieś puchary czy inne zawody cykliczne.

Mam nadzieję, że jasno przedstawiłem ten problem, może nie jest on wielki ale moim zdaniem można by pokazywać jedynie listę zawodów w których bierzemy udział.
Liczne turnieje, w których bierzemy udział są to zawody nie oficjalne, więc jeśli nie chcesz niczego pominąć warto by sobie gdzieś to zapisań, czyż nie? Uśmiech

//zamykam