Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: spadla sprawnosc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zglaszam blad odnosnie sprawnosci kazdemu z moich zawodnikow ktorzy mieli 100% sprawnosc spadla do oj 90% druzyna daehniks1 gorzow 1 liga gr 2
To samo stało się u mnie. Może nie każdy bo jeden zawodnik zachował 100%, ale tylko jeden. Reszta straciła sprawność, mimo że przy każdym jest +3 (a nie powinno być - z tego co się doczytałem tylko po tamtej niedzieli miała sprawność wszystkim wzrosnąć o 3 bo błędach). Zróbcie coś z tym, bo coraz więcej błędów się tutaj pojawia Smutny

4 liga 1 klasa - sygnatura pokazuję błędnie ligę
to chyba jakiś ogólny błąd, bo u mnie wszyscy zawodnicy z podstawowego skałdu zaliczyli spadki sprawnośći po -2
i u mnie pospadała...
Co do sprawności to raczej wszystkie drużyny i ich zawodnicy odnotowali spadki o ok 2-3 %
U mnie niestety też jest z tym problem - 9 zawodników jeszcze wczoraj miało 100% a teraz nie ma żadnego z takim wynikiem - może ktoś to poprawi i poda jakąś informację????
Spadła chyba wszystkim , administracji nie ma od 8:30 więc kto miał to naprawiać - cierpliwości
Wszystkim zawodnikom sprawność właśnie została dodana po +6%.