Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Urlop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taka mała propozycja żeby raz na rok lub na sezon mógł manager wziąść urlop i nie dbać o sprawność zawodników bo np. jedzie w pracy na delegacje lub inne sprawy ale sprawność by nie skakała do góry ani nie spadała urlop miałby mieć limit dni. Co o tym sądzicie?
dobry pomysl Uśmiech tylko czy podczas urlopu moze normalnie zarzadzac druzyna ?
właśnie ja myślę że za nim się takie coś włączy należałoby sobie poustawiać skład na mecze ligowe lub dobierałby najlepszy skład system.
jak dla mnie to pomysł do kitu chcesz zażądzać drużyną to kombinuj a nie tylko na łatwizne iść

anonim-04

tofik a ty jedziesz na urlop po to zeby zarządzać druzyną czy zeby odpocząć?
Tofiku a czy ja coś napisałem że urlop może obowiązywać cały rok kalendarzowy? Nie... Parę dni. Czasami trzeba wyjechać jak np. majówka a może urlop w życiu chcesz gdzieś z dziewczyna rodziną pojechać i co na tym wyjeździe będziesz na grze siedział? Bo ja wolałbym zapomnieć o wszystkim na te parę dni i mieć spokójDuży uśmiech
tak szczerze to wydaje mi się (sprawdzałem nie raz) że poświęcają w tygodniu 5-10 minut można bez problemu ogarnąć grę.
Więc nie wydaje mi się że ktoś będąc na dwutygodniowym urlopie nie znajdzie 20 minut by ogarnąć wszystko - w dzisiejszych czasach.
kamykov wyjazd za granice bez internetu ? ;d
to się ustawia składy na dwa tygodnie do przodu tak by sprawność by ilość biegów była ok 15 i wszystko. Żadnej filozofii tu nie ma
a powiesz mi co ja mam zrobic z gra ?;d Jade na 4 miesiace do Holandii: http://oferty.wypoczynek.turystyka.pl Co mam zrobić jeśli nie będe miał dostępu do internetu ?;d
Panowie urlop jest bez sensu i tego zdania nie zmienie > Sam byłem za granicą miesiąc czasu, nie wspomne o tym że od początku roku włócze sie po szpitalach i sanatoriach i jakoś to ogarniam i nie narzekam a to że ktoś jest za granicą to nawet jak nie ma bezpośredniego dostępu do neta to są jeszcze kafejki i zawsze składy można podać na dwa tygodnie do przodu więc dalej nie widze problemu
(2014-05-03, 23:09:33)Siwy1296 napisał(a): [ -> ]a powiesz mi co ja mam zrobic z gra ?;d Jade na 4 miesiace do Holandii. Co mam zrobić jeśli nie będe miał dostępu do internetu ?;d

Kup sobie kartę z numerem do telefonu z pakietem internetowym i włóż do lapka lub smartfona. Wcześniej użyj wujka Google i się zorientuj co najlepiej zakupić.
P.S. Też byłem w Niemczech i w ten sposób sobie poradziłem.
tez o tym myslalem pewnie tak trzeba bedzie zrobic
//odrzucone