Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Ilość zawodników w drużynie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Asteck666

Nie wiem czy to błąd czy niedopatrzenie...
Nie mogę kupić zawodnika z LT, pojawia się informacja "PRZEKROCZYŁEŚ LIMIT ZAWODNIKÓW".
Gdzie jest informacja o limicie zawodników?
Jedyne co znalazłem to dział "najcześciej zadawane pytania":
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...php?tid=67

i tam punkt 20 brzmi:
20. Ilu zawodników maksymalnie można mieć w drużynie??
- Ilu tylko chcesz jeśli Cię stać na ich utrzymanie.

MarekAureliusz

Pamiętam że kiedyś było to poruszane na forum, i że istnieje jakiś limit ilości zawodników, nie pamiętam ile wynosi.
Była kiedyś info na forum, że maksymalnie można mieć 20 zawodników, ale z tego co widzę chyba nie do końca to się zgadza, bo już masz 21.
Jest ustawione że 21 maksymalnie można mieć zawodników w drużynie ale może być i tak że możesz mieć 22 albo i więcej a dzieje się tylko wtedy gdy masz już 21 zawodników to nie możesz dokonywać kupna ale do drużyny mogę trafić adepci z Twojej szkółki gdy zdadzą licencję.
Także limit 21 zawodników powoduje brak możliwości dokonania zakupu kolejnych zawodników.
Kolejny wyjątek może być gdy zalicytujesz kilku zawodników w momencie gdy nie masz ich u siebie jeszcze 21.
Jeśli wygrasz te licytacje wszyscy trafią do Twojej drużyny i wtedy możesz mieć więcej zawodników w drużynie jak 21.

Asteck666

No więc, czy można zmienić tą informację błędną???
Ta informacja błędna również już została tam poprawiona. Oczko


http://www.speedway-world.pl/forum/showt...php?tid=67

Asteck666

No i teraz wszystko jasne, szkoda że nie wiedziałem zanim nakupywalem tyle "zapchajdziur"

To żeby nie śmiecić nowym tematem, można by jeszcze zmienić zakres XP w opisie w zakladce "MOI ZAWODNICY" Język

I to tyle z mojej strony, temat do zamknięcia chyba Uśmiech
to jak już faq poprawiamy to do poprawy ;

7. Od czego zależy szybkość treningu w szkółce?
- Od poziomu szkółki (zakres 1-20) oraz nakładu na juniora.

8. Od czego zależy częstotliwość przyjścia juniora do szkółki?
- Od nakładu na całą szkółkę (ustawia się to w księgowości)

----------------------------------------------------------------

7. (zakres 1-15) , nakładu na juniora już nie ma , są trenerzy.
8. dopisać "oraz jej poziomu"

Edit ; już poprawiłem.

PZDR