Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: brak zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może mi ktoś wyjaśnić czemu z drużyny nagle znikł mi jeden z zawodników?
Wprawdzie po sezonie miał przejśc na emeryturę, ale sezon jeśli nic mnie nie ominęło jeszcze trwa.
LITOŚCI, znowu coś się w grze rozsypało?
Kontrakt mial? Podaj id jak.mozesz bedzie latwiej sprawdzac
Siwy, po shoutboxie widzę, że nie tylko u mnie tak sie stało.
Kontrakt miał kupiłem go w kwietniu.
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-9055
Prawdopodobnie zawodnicy poprzechodzili na emeryturę w połowie sezonu...
Ot taki nowy bonus do całej sumy błędów w ostatnim czasie
Niestety zawodników tych nie da się już odzyskać bo przestali istnieć w bazie.
Jedynie co można zrobić to podawajcie na PW w grze do mnie jak wyglądały skille tych waszych zawodników co zniknęli i jutro wieczorem Stefik by ich Wam stworzył na nowo tak by do końca tego sezonu mogli u Was jeździć.
Henrik a co.jest tego przyczyba.? Bo to.mnie bardziej ciekawi
mi tez zawodnik uciekl na emeryture. Dziwne jest t ze nawet nie wiedzialem ze ma na nia przejsc. Plakac po nim nie bede ale mam dziure w skkladzie.

PS dobrze ze dzis sroda a nie jakas sobota Uśmiech
Mi tak samo lider znikł i co teraz liga bdzie,a ja niemam "Goloba".

Vinyll

Teraz to już jaja sobie robicie zdarza się , że zniknie zawodnik , ale nagle wszystkim liderzy poznikali łatwo to sprawdzić wystarczy zobaczyć mecz ligowy przed zniknięciem i Tobie kolego "Tomaszz" żaden lider nie zniknął. Nie róbcie jaj z pogrzebu takimi próbami , wystarczy że gra ma błędy.
Dokładnie... wystarczy sprawdzić ligowe lub sparingi (co mam nadzieję władza robi przed każdym przywróceniem??!!) więc żałosny numer "Panie Tomaszz" :/
Nie rozumiem waszych wypowiedzi . Pokaż mi lepszego w mojej druzynie po tym co znikł ale wszystko dobrze juz bo wrocil.
Akurat Tmoaszzowi zniknął jego najlepszy zawodnik może dla większości z Was on nie robi wrażenia ale dla niego to akurat jest lider i nie bójcie się nie są tworzeni zawodnicy widmo tylko tacy co faktycznie byli i jeździli w ligowych meczach.
Poświęcił troszkę na to czasu by ich wyszukać i tylko tacy mogą powrócić do drużyn inni nie będą tworzenia zawodnicy. Język
No właśnie Henrik dla mnie to mocny punkt zespołu. Gram uczciwie i nawet bym nie wpadl na to zeby tą sytuację wykorzystać. Tak jak ktoś to określił.
Pisałem to w momencie gdy zawodnik już został przywrócony do drużyny i stąd nieporozumienie...
Bo doszukiwałem się w drużynie zawodnika który z powrotem widniał Język
A wiadomo że przekręty, przekręciki są i będą wykorzystywane zwłaszcza w niższych ligach przez Managerów chcących się szybko wdrapać na szczyt Język
W tym przypadku głupia pomyłka i niefortunne oskarżenie... Wybacz Tomaszz! Zawstydzony
ukppku Henio jest czujny i na pewno by wszystko sprawdzil ;d
Teraz z kolei mi zniknął zawodnik, który miał iść po tym sezonie na emeryturę. Dominik Niziołek...

To są jakieś jaja...
Stron: 1 2