Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowa rozpiska meczowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W zuzlu bieg juniorski został przeniesiony jakos 2 aby nie ładować tych chłopaków na cięzki i nie odsyapny tor.

U nas bedzie 1 juniorski i juz Oczko Jesteśmy po wstepnych testach. Tabelka ustawiona lecz trzeba troche pokombinować przy zmianach i max ilosci startow wiec testy najprawdopodobniej w nastepnym tygodniu!
no i git, powiew świerzości
Miałem taki pomysł, żeby zrobić dwie trzy różne tabele biegowe i przed rozpoczęciem sezonu odbywało by się głosowanie jaką tabelę biegową wybierają gracze. W grze była by jedna główna tabele i gdy w poszczególnej klasie uzbierało by się minimum 6 głosów na inną tabelę to startowali by według niej.
ru3k a jaki jest tego sens zeby kazda klasa jechala wedlug innej tabelki ?? bo nie za bardzo widze idee twojego pomysłu
Szczerze też nie bardzo rozumiem sens propozycji ru3k.
Nowa rozpiska przybliży nas do tabeli do obowiązujących w realnym żużlu i to jest na plus.
Jakoś mnie osobiście nie pasuje aktualna tabela biegowa Ekstraligi, do realiów gry, ale wiem że dla nowych graczy będzie na pewno lepsza.
Bo sie sempi.kasy na juniora drugiego ;d zaqsze to.cos nowego wiec nie wiem z czym problem
jeśli by weszła tabela biegowa z z ekstraligi to chyba tabelę sprawności dla juniorów też pasowałoby edytować (skoro obaj juniorzy po 3 biegi muszą obowiązkowo jechać w meczu)
(2014-05-13, 08:24:37)odo napisał(a): [ -> ]jeśli by weszła tabela biegowa z z ekstraligi to chyba tabelę sprawności dla juniorów też pasowałoby edytować (skoro obaj juniorzy po 3 biegi muszą obowiązkowo jechać w meczu)

A dlaczego?
wystarczy odpowiednio pokombinować i sprawność będzie ok.
kamykov niektórzy myślą żeby pójść tylko na łatwizne...
ja bym tam sprawności nie zmienial trzeba tylko pomyśleć i pokombinowac ale że sa tacy tylko co zaglądają raz na tydzień aby odjechać meczyk to może bedą musieli częściej zagladać a nie skłaniać sie tylko do wystawienia składu
Czemu od razu na łatwiznę Siwy...?
Jeżeli zostanie wprowadzony nowy system meczowy (a mam nadzieję, że tak się stanie) to faktycznie będzie trudne po ustawiać składy tak, by juniorzy zyskiwali sprawność bez straty u seniorów.
Nie twierdzę, że to nie możliwe bo trzeba pomyśleć i coś się wykombinuje ale nie mniej jednak nie wielka korekta w tabeli sprawności u juniorów też by nie była złym pomysłem.
Także w tej kwestii zgadzam się z graczem odo Uśmiech
Nowa rozpiska nie zostanie wprowadzona w najbliższym czasie.

Powód ? Trzeba by dodać całą masę zabezpieczeń zmian dotyczących tych juniorów.
Wystarczy "skopiowac" zabezpieczenia zawodnika z numerem 6 na zawodnika z numerem 7. Pozniej dodac tylko 1 ze mogą oni siebie zastępować ale jako rezerwa taktyczna (dodać jedno zabezpieczenie przy probie zmiany zwyklej ). A blokada ilości startów? No tu fakt faktem może być ciekawie. Nie wiem czy jest możliwość sprawdzenia ilości zmian bo nie wiem czy gra wprowadza tę wartość do bazy. Jeśli tak to algorytm na sprawdzenie ilości zmian zwykłych jeśli <2 to można dokonać jeśli nie to nie. To samo przy taktycznej tylko że < 1. Jak coś pisz Stefik na pw może coś mi się uda doradzić
Dokładnie, nowa rozpiska to ważny krok do przodu.
Stron: 1 2 3