Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Odciążenie serwera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możliwe, że już była taka opcja brana pod uwagę, nie wiem ale spróbujem Duży uśmiech

Jak widać w temacie chodzi o odciążenie serwera, zwłaszcza w niedziele gdy są mecze ligowe.
W 6 i 5 lidze jest mnóstwo botów, którzy z automatu nie wystawiają składów ale mecze i tak się odbywają.

W mojej lidze przykładowo co kolejkę tylko 4 drużyny zdobywają punkty a reszta tylko nie potrzebnie obciąża serwer.

Moją propozycją jest to, żeby mecze, w których obydwie drużyny lub jedna nie wystawiła składu z automatu zakańczały się 0:0 lub walkowerem dla drużyny aktywnej. Jeśli chodzi o sprawność bo czuję, że o to od razu zrodzą się pytania, mogła by być ona liczona tak jak by mecz się odbył ale w tabeli i terminarzu jest już ten wynik np. 75:0.

Dzięki temu serwer nie mulił by aż tak bardzo w trakcie meczy ligowych, oczywiście nie zlikwiduje to całkowicie problemów ale na pewno poprawi jego działalność w czasie spotkań


PS To się nie tyczy tylko botów, wszędzie ligówka/sparing mecz kończyłby się walkowerem gdy któraś z drużyn składu nie wystawi

Co wy na to?
Nie wiem czy zauważyłeś ale mecze drużyn które nie mają składu właśnie od razu się kończą wynikiem 0:0 i nie są już rozgrywane od jakiegoś przecież czasu.
A swoją drogą to ilość meczy jakoś nie ma za bardzo znaczenia z tego co zaobserwowałem przyczyna musi być co innego, bo skoro bieg z automatu nie rozegrało przy dwóch spotkaniach o tej samej godzinie to widać że nie ma znaczenia ilość rozgrywanych meczy.
Pytanie jest tylko co jest przyczyną tych problemów bo wygląda na to że raczej ma to związek ze serwerem albo w jego konfiguracją.
Pisalem juz Oczko podczas przenosin rozsypala sie baza danych Oczko
//Odrzucone