Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Składy awizowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Co byście powiedzieli,żeby wprowadzić składy awizowane tak jak jest naprawdę??Nie byłoby czegoś takiego ,że ktoś 20 minut przed meczem ustawia skład.Myślę,że w ten sposób byłoby mniej nie wystawionych składów.Bo jakby ktoś wystawił awizowany a nie wystawiłby potem innego to jechałby awizowany.


Pozdrawiam
A co w przypadku braku awizacji składu?
walkower.Jak ktoś ustali skład awizowany to przed meczem będzie mógł skorzystać z 1 lub 2 zmian w składzie.Nie pamiętam jak naprawdę jest .
Mam wątpliwości co do tego pomysłu.. ograniczyłoby to możliwość sprzedawania zawodników z podstawowego składu, którzy zawsze w nim się znajdują we czwartki, piątki i soboty, do tego nie daj Boże jakaś kontuzja na sparingu we czwartek lub piątek.. jeżeli dołożyć do tego kupionego zawodnika we czwartek/piątek/sobotę, którego byśmy chcieli na mecz ligowy wstawić do składu to ilość dwóch zmian nie wystarczy. Bo rozumiem, że te składy wystawiane by były we środę. Jak dla mnie to zbędne rozwiązanie.
pomysł bardzo zły i jak dla mnie nie do akceptacji Teraz gracze nie wystawiają składów a co dopiero żeby wystawiali składy wcześniej. Jedyny sposób na wystawianie składów to za brak wystawienia składu w sezonie automatycznie mniejsza frekwencja kibiców na najbliższe spotkanie u siebie np o 10 % kolejne nie wystawienie składu zaś mniej kibiców ale już o 20 % a trzykrotny brak wystawienia składu o co najmniej 60 - 80 % To jedyny sposób na pilnowanie i wystawianie składów
rozumiem wasze obawy ale z drugiej strony jak dana drużyna wystawi skład awizowany a potem by zapomniała dokonać jakiś zmian itp to wtedy jechałby ten skład awizowany i nie byłoby jak teraz jest,że drużyna nie wystawi składu .
Pomysł nie do zaakceptowania przy ruchomym rynku transferowym.
W lidze rzeczywistej masz stałe składy drużyn i tylko małe okienka na zakontraktowanie nowych, więc to ma sens, tutaj możesz cały skład w godzinę wymienić więc nie ma to kompletnie racji bytu.
Pomysl bez sensu, chyba tylko po to zeby unikac kar za brak skladu, jak dla mnie odpada.
Skoro wszyscy są na nie (ja także sądzę, że do naszej gry ta opcja, w obecnym stanie, nie bardzo pasuje) to zamykam