Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zapisy do Ligi Juniorów na 15 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam!
Sezon 14 LJ dobiega końca jak i również z nim dobiega końca prowadzenie tego turnieju przeze mnie. Czasu z biegiem wieku jest dla mnie co raz mniej więc muszę zrezygnować z zarządzania Ligą Juniorów, jednocześnie pragnę podziękować wszystkim który brali udział w tych rozgrywkach i że dzięki temu ten turniej stał się jednym z najbardziej prestiżowych turniejów tej gry. Pragnę również podziękować jeszcze raz wszystkim który pomagali mi prowadzic ten turniej przez 14 sezonów po kolei sothisowi, Roko, Marexowi87, Hyziowi, wojtasowi_gkm, telkosrowi na prawdę stokrotne dzięki za oferowana pomoc Uśmiech Mam nadzieje ze nikogo nie pominąłem.
No cóż pożeganie pożegnaniem, ale czas mysleć o kolejnym sezonie. Pałeczkę prowadzenie Ligi Juniorów zdecydowali się przejąć wojtas_gkm oraz telkosr więc teraz to oni tutaj rzadza Uśmiech
Co do turniejów Pucharu Juniorów oraz IMLJ 9(utaj rezygnacja Hyzia, któremu jeszcze raz dziękuję za ogrom pracy włożony w ten turniej), tutaj prowadzacych jeszcze nie ma, wiec jesli ktoś chciałby wesprzec rozwój turnieju to proszę o zgłoszenie się do mnie Uśmiech

No a teraz info dotyczące zapisów do 15 sezonu:
do 27.07.2014 Zapisy!!
4.08 - start nowego sezonu LJ
8.08 - start Pucharu??
9.08 - start IMLJ??


Serdecznie zaprzaszam Uśmiech
Bicycle - telkosr startuję
Grom - nodrep
Tarzan's Team Tarnow - Marek79
DKŻ Unia Dębica - Zuma07

speed_55

Speed Fordon - speed_55

sprinter

Oxfordonia Bydgoszcz - sprinter

Vinyll

Orliki Fordon - Vinyll
Sokół Świdnik - kolarek
Synowie Anarchii - MaciejKa11
Unia Tarnów I - Eureka
Swiry Tarnow - sylta88
GKM 1979 - wojtas_gkm

kilerski13

Tatusie Bydgoszcz - kilerski13
POLONIA ŚREM - Daria
Stron: 1 2 3 4