Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zastępstwo Zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co Wy na to, aby wprowadzić do gry z/z ? Uśmiech

Otóż wpadłem na takowy pomysł aby wprowadzić z/z do gry Uśmiech Wiadomo, kontuzje się w grze zdarzają a gdy przytrafi się liderowi w dodatku na tydzień, to jesteśmy w dupie ;/

Otóż pomysł polega na tym:

Gdy zawodnik łapie kontuzję to w momencie gdy wybierzemy leczenie ( domowe, szpitalne, prywatne) i suma dni do przywrócenia sprawności wynosi więcej niż 5* to możemy wybrać z/z. Tylko trzeba tutaj również dodać opcję, że jeśli wybierzemy dany sposób leczenia to nie można już tego zmienić tak jak jest np. teraz. Wracając do tematu. Gdy już wybierzemy tą z/z to możemy z niej korzystać przez cały okres leczenia zawodnika ( sparingi, puchar, liga). Wszyscy wiemy jak wygląda sprawa z użyciem z/z więc nie będę tego opisywał Uśmiech

A teraz przykład:

Zawodnik X łapie kontuzję (złamanie żeber) czas leczenia - 6* dni w systemie domowym, 3* szpitalne, 2* prywatne. Wybieramy domowe. Bierzemy z/z, bo jest powyżej 5* dni i możemy z niego korzystać. Blokada zmiany systemu leczenia powoduje, że nie możemy zmienić na 2* dni i nadal korzystać z z/z. Gdy wybierzemy leczenie prywatne (2* dni) nie możemy skorzystać z z/z ponieważ czas leczenia nie spełnia wymogów określonych w zasadach.

Do Stefika:
Trzeba by było dodać jeszcze opcję o braku leczenia (ustawianą domyślnie po złapaniu kontuzji). Po prostu gdy zawodnik łapie kontuzję to nie jest leczony dopóki nie wybierzemy sami co chcemy z nim zrobić. Aby nie przeoczyć, że zawodnik złapał kontuzję można dać wiadomość w momencie kontuzji, np. "W dniu dzisiejszym zawodnik X złapał kontuzję. Nie zapomnij wybrać sposobu leczenia.".


PS. Chyba o niczym nie zapomniałem Oczko Napiszcie co myślicie Oczko

* liczba dni przykładowa
bylo bardzo duzo razy i nie przeszlo wiec nie widze opcji zeby teraz przeszlo. Pozatym uwazam ze jest to zbedne Uśmiech
Nie ma na to szans Zielony...
Tak na marginesie to tez bylem i jestem na nie.
Z tego co pamiętam nikt nigdy nie wpadł na pomysł jakby to rozwiązać. Tutaj nie byłoby wałków (bo nie ma jak).
Ja wiem, ale przeciez praktycznie kazdy ma na tyle zawodnikow zeby takiego 'symulanta' zastapic.
Watpie zeby bylo to nam niezbedne...
W sumie racja, pisałem na szybko i nie przemyślałem, bo nie chciałem zapomnieć jak ma wyglądać ten pomysł Język
przeciez jak chcesz mozesz sam sobie zrobic zz.

nie dla tej propozycji
z/z została wprowadzona w żużlu m.in po to by klub mimo iż zawodnik jeździć nie może, został zgłoszony by drużyna osiągnęła ten limit KSM. U nas tego nie ma więc nie widzimy sensu dodania z/z. A każdy ma na tyle zawodników, żeby takiego delikwenta zastąpić

//Odrzucone