Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tygodniówka po sezonie przed barażami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Akurat jestem w sytuacji spadku o ligę niżej. Zakończył się sezon, sponsorzy zapłacili co zostało ustalone w kontrakcie a ostatnia tygodniówka poleci w sobotę barażową, po której nastąpi zerwanie kontraktów ze sponsorami. Obecny tydzień jeszcze wyświetla mi tego samego sponsora ale z innymi stawkami (nagrody) a także tygodniówka. Czy nie powinno być tak, że w najbliższą sobotę drużyna dostaje wyższą tygodniówkę jeśli spada lub niższą jeśli awansuje wyżej? Wiadomo, że sponsor ligę wyżej płaci więcej niż ligę niżej i tygodniówka powinna chyba zostać wypłacona wg kontraktu, wg zasad jakie podałem wyżej.
Faktycznie, awansowałem wyżej i wg tego co widnieje w SPONSORZE dostanę wyższą tygodniówkę niż dotychczas. Trochę to dziwne. Przy spadku ostatnia tygodniówka wypadnie niższa, bo drużyna już jest niby w niższej lidze. A kontrakt został zawarty na sezon do zerwania. Może powinniśmy zrywać kontrakty sponsorskie o jeden tydzień wcześniej ale to też nie wypali bo są jeszcze baraże. Najlepiej byłoby wypłacić chyba wg zawartego kontraktu.
RACJA.
Z drugiej strony "poszkodowani" są jadący baraże, bo nie jest znany jeszcze wynik dwumeczu, kto awansuje a kto nie, więc drużyna, która wygra baraż i awansuje wyżej, dostanie tygodniówkę mniejszą niż by dostała przy bezpośrednim awansie. Dlatego mimo wszystko byłbym za tym aby zmienić sposób płacenia ostatniej tygodniówki, zgodnie z kontraktem zawartym w danej lidze, bez względu na to czy ktoś spada bądź awansuje.
ZAMYKAM