Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dwa błedy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Drugi raz dziś tak miałem - akceptuje zaproszenie, patrze w terminarz a w nim nie ma zaakceptowanego spotkania...

2. Dlaczego zawodnik 50622 widoczny z poziomu 'zawodnicy' ma widoczna ilosc xp, a po wejściu na jego profil jest pusto ? -> czy ma to wpływ na jazdę? czy jego doświadczenie jest liczone do biegów ?
1. Po prostu ktos byl szybszy od ciebie i tamta druzyna miala juz zajety termin. To zaden blad.

2. tez mnie to ciekawi ;d
1. siwy ma rację Duży uśmiech
2. dołączam się też chciałbym to wiedzieć
3. dodam jeszcze trzeci błąd, dlaczego zawodnik 42947 złapał -4 za poprzedni tydzień, skąd tam się 4 wzięła, coś się zmieniło? Język
Jack o co w tym dziwnego że zawodnik Makary Rembowski (42947) załapał minus 4 za poprzedni tydzień?
Skoro ma wiek 21 lat to normalne bo w tabelce do sprawności masz że gdy zawodnik jest w przedziale wiekowym od 16 do 21 lat to gdy przejedzie 24 lub więcej biegów to ma spadek <-4 > do sprawności.
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-10
wow, to tak od początku jest z tą 4? Język nigdy zaden zawodnik mi nie musiał tyle biegów robić więc nie przyglądałem się i myślałem że na -3 +3 się kończy i ta 4 mnie zdziwiła Uśmiech
No widzisz nigdy nie zwróciłeś na to uwagi ale w przypadku juniorów jest możliwy spadek minus 4 właśnie Oczko
Henrik a co z bledem numer 2 ? ;d
Błąd numer 2 został poprawiony i miało to związek z tym że u tego zawodnika przy XP po przecinku występowało za dużo cyfr.
dzięki Uśmiech