Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 5 Ligi ed. 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
GKZ WOLNI GDANSK (Ring)
Witalis Bialo
Artur Wytrazek
rez. Leszek Jurzyca
Druga para.
Ferdynand Galazka
Stefan Mazur
rez. Platon Lesner
Jako że bodajże tylko 3 drużyny prawidłowo zgłosiły 2 zawodników rezerwowych wg tego co glosowaliście w ankiecie to całą tą ankietę uważam za nieważną i nie robimy żadnego kombinowania i liczba zmian w trakcie turnieju będzie nieograniczona

drużyny oznaczone na czerwono nie wezmą udziału w 1 kolejce ponieważ nie zgłosiły par

za chwilę wrzucę tabele i terminarz

_________________________________________________________________________________________

Tabele gotowe, terminarze tez, organizatorzy rozlosowani, proszę o potwierdzanie zorganizowania kolejki i o zakładanie i zapraszanie graczy do rozgrywek

_________________________________________________________________________________________

ZACZYNAMY!!! POWODZENIA !!1
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39434
+ zawodnik drużyny GKŻ Gdańsk Dariusz Cyranowski bierze udział już w innych zawodach.
Jest taka sprawa wystawiłem dwie pary i przypadły mi dwie organizacje w ten sam termin czy mógłbym prosić o zamianę? Tj 06.09.14 te organizacje
Gs Tsc para druga Jakub Luc i Cyryl Drela
Nadal brak zaproszen od organizatora 1-wszej kolejki w grupie A.
Witam nadal nie ma zaproszen w gr A jak by co to moge je zorganizowac Uśmiech
Brak organizacji 1 kolejki w grupie C, ja niestety nie mogę...

Zgłaszam zmiany, od drugiej kolejki pojadą: Hilary Domaros i Artur Wróbel.

2 kolejka - http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39507
ja mogę zorganizować dla grupy C bo się boję że będą wszyscy chętni a połowa grać będzie...
Tylko... Potrzebuje akceptacji tej zmiany żeby nie było...

MarekAureliusz

(2014-08-20, 21:09:59)SantiagoDD napisał(a): [ -> ]ja mogę zorganizować dla grupy C bo się boję że będą wszyscy chętni a połowa grać będzie...
Tylko... Potrzebuje akceptacji tej zmiany żeby nie było...

Jak możesz to organizuj.

Cytat:Napisane przez pittzip - Dzisiaj 20:56:24
Witam nadal nie ma zaproszen w gr A jak by co to moge je zorganizowac

Jak wyżej, jak możesz to organizuj
Marku określmy się kto bo jak kolega zacznie wysyłać zapro i ja to co wtedy?;>
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-39512
PM5L RUNDA 1 GR A

Birmingham Brummies (tomek42) - Bolesław Kojara - Nie posiada takiego zawodnika w swojej drużynie
Grupa A 23.08.2014

Kolejarz Rawicz (mkonjibhu1998) II -Michał Radionoff
ZinekTs (Zinekj) - Zachariasz Rokicki, Klaudiusz Jęczmyk
move-trans wrocław (movetrans) - Zenon Piotuch

Maja zajete terminy

MarekAureliusz

(2014-08-20, 23:14:18)SantiagoDD napisał(a): [ -> ]Marku określmy się kto bo jak kolega zacznie wysyłać zapro i ja to co wtedy?;>

Jeśli dobrze zrozumiałem chcesz zorganizować grupę C, a kolega zorganizował grupę A, chyba że chodzi o coś innego.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8