Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar Juniorów - Sezon 5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2014-08-29, 06:33:06)Asteck666 napisał(a): [ -> ]No to ja własnie nie zauważyłem, bo czytam regulamin, a nie wszystkie posty, masz rację, przepraszam.

W grupie C też obustronny WO.
Wypowiem się w moim imieniu...
- wyślij zapkę
- czekaj na przyjęcie żeby wkleić link na forum (przeciwnik przyjmuje w środę, a Ty akurat jesteś w pracy, wklejasz link w czwartek lub piątek i ciach... WO)
- przy zmianie terminu wklej na forum - to akurat bardzo zrozumiałe i jedyne słuszne
- po meczu podaj wynik i wklej link na forum

Jak dla mnie trochę tego za dużo. Wystarczyłoby wklejać tylko zmianę terminu, zgłoszenie WO i wynik z linkiem meczu.
Twoje zawody i Ty ustalasz zasady. Jednego gracza od nowego sezonu tracisz, a szkoda bo fajne zawody.
Asteck666 nic nie stoi na przeszkodzie, by w takiej sytuacji napisać na forum, że gracz czeka na przyjęcie zapki od rywala i wiadomo, ze podejdzie się inaczej do tematu. Bark jakiejkolwiek informacji świadczy o braku zainteresowania.
Co do odejścia w kolejnym sezonie zrobisz jak uważasz, ale czy wymóg ze strony organizatora by wklejąć linki, który bardzo pomaga mi w prowadzeniu jest aż tak uciązliwy? Linki po meczach się nie sprawdzają, bo są często dużo po terminie, więc i tak trzeba meczy wyszukiwać samemu.
Poza tym to nie mój pomysł, tylko podkradłem go z rozgrywek o Mistrzostwa Lig, gdzie sprawdza się świetnie.

(2014-08-30, 19:32:35)Asteck666 napisał(a): [ -> ]W grupie H jest błąd, Roko powinien mieć 3 punkty.
Dzięki, mój błąd. Poprawię wieczorem jak będę miał dostęp do excela.

(2014-08-30, 21:33:31)MaciejKa11 napisał(a): [ -> ]Napisaliście, że moja drużyna i Unia Tarnów I dostały obustronnego walkowera... dlaczego ??? przecież osobiście wklejałem linki a teraz widzę, że są wykasowane ... takie postępowanie napewno nie zachęca do grania w Speedwayworld...
MaciejKa11 link do meczu 3 kolejki był po czasie, już po weryfikacji wyników.
Link do czwartej kolejki był odnośnikiem do ... czwórmeczu, więc nie skojarzyłem o co chodzi, myślałem że wpisałeś nie w tym temacie, ale skoro to był tylko błąd to nie ma sprawy uwzględnię i zweryfikuje wyniki z czwartej kolejki wieczorem.

(2014-08-30, 21:50:48)MaciejKa11 napisał(a): [ -> ]Poza tym z drużyną Werwolves Staszów też niezbyt sprawiedliwe jest weryfikowanie meczów po ich odjechaniu. Zerknijcie tylko, że gacz który ma tą drużynę nie ma 7 juniorów. Wydaje mi się, albo przynajmniej tak zrozumiałem, że aby wziąć udział w rozgrywkach trzeba mieć kompletną drużynę złożoną z juniorów... Wobec tego mecze powinny być zweryfikowane na jego niekorzyść... tzn. WO na korzyść drużyny przeciwnej, chyba... Uśmiech a do następnych meczy niech wystawia 6 zawodników... przy dobrym układzie i odpowiednich zmianach można z taką drużyną wygrać...
Zgodnie z regulaminem jeżeli w drużynie startuje nieuprawniony zawodnik jego punkty są odejmowane i dopisywane przeciwnikowi. Jeżeli w drużynie startuje dwóch lub więcej nieuprawnionych zawodników wynik jest weryfikowany na walkower dla rywala
1 zawodnika można wystawiać który nie jest seniorem, a na odjęciu punktów to i tak ja więcej tracę bo w większości przypadków nawet ze średnim juniorem bym miał te punkty bez problemu. Zresztą jak jestem na grze to seniora zmieniam i nie odjeżdża on biegów. Co do wystawiania 6 zawodników to najpierw spróbuj tak zrobić a dopiero później komuś tak polecaj...bo moim zdaniem nie da się tak zrobić a bez problemu bym tak mecze wygrywał w grupie

Asteck666

(2014-08-31, 07:29:15)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Asteck666 nic nie stoi na przeszkodzie, by w takiej sytuacji napisać na forum, że gracz czeka na przyjęcie zapki od rywala i wiadomo, ze podejdzie się inaczej do tematu. Bark jakiejkolwiek informacji świadczy o braku zainteresowania.
Co do odejścia w kolejnym sezonie zrobisz jak uważasz, ale czy wymóg ze strony organizatora by wklejąć linki, który bardzo pomaga mi w prowadzeniu jest aż tak uciązliwy? Linki po meczach się nie sprawdzają, bo są często dużo po terminie, więc i tak trzeba meczy wyszukiwać samemu.
Poza tym to nie mój pomysł, tylko podkradłem go z rozgrywek o Mistrzostwa Lig, gdzie sprawdza się świetnie.

Niekoniecznie... brak informacji o przełożeniu meczu oraz brak informacji o zgłoszeniu WO, świadczą o tym że mecz został umówiony i odjechany zgodnie z regulaminem, w terminie podanym przez organizatora. Świadczy również o nie zaśmiecaniu forum.


(2014-08-31, 07:29:15)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]
(2014-08-30, 21:50:48)MaciejKa11 napisał(a): [ -> ]Poza tym z drużyną Werwolves Staszów też niezbyt sprawiedliwe jest weryfikowanie meczów po ich odjechaniu. Zerknijcie tylko, że gacz który ma tą drużynę nie ma 7 juniorów. Wydaje mi się, albo przynajmniej tak zrozumiałem, że aby wziąć udział w rozgrywkach trzeba mieć kompletną drużynę złożoną z juniorów... Wobec tego mecze powinny być zweryfikowane na jego niekorzyść... tzn. WO na korzyść drużyny przeciwnej, chyba... Uśmiech a do następnych meczy niech wystawia 6 zawodników... przy dobrym układzie i odpowiednich zmianach można z taką drużyną wygrać...
Zgodnie z regulaminem jeżeli w drużynie startuje nieuprawniony zawodnik jego punkty są odejmowane i dopisywane przeciwnikowi. Jeżeli w drużynie startuje dwóch lub więcej nieuprawnionych zawodników wynik jest weryfikowany na walkower dla rywala

Zdecyduj się, zaprzeczasz sam sobie.
Zgodnie z regulaminem sprawa wygląda tak:
"2. Drużyna musi posiadać min. 7 juniorów i wystawić ich w meczu"
Asteck szukasz dziury w całym?
Ta część regulaminu obowiązuje od kilku sezonów.
Drużyna ma posiadać 7 juniorów i ich wystawić, ale jeżeli tego nie zrobi to samemu traci na tym więcej.

Asteck666

Wojtas, nie szukam, nie mam zamiaru Cię obrazić czy coś w tym stylu, a to żebyś udoskonalił swoje działania, bo prowadzenie turnieju nie jest łatwą sprawą. Jest to słuszna inicjatywa.
Tyle tylko, że powinieneś trochę wyluzować z rozdawaniem walkowerów.
W żadnym z tych przypadków, nie ma to wpływu na końcową tabelę (chyba, aż tak nie chce mi sie sprawdzać) ale skoro dopuszczasz do rozgrywek drużynę, która nie spełnia wymogów regulaminu, to tym bardziej powinieneś zaliczyć wynik meczu/meczów, który odbył się bez przeszkód w terminie który wyznaczyłeś.
I to tyle. Nie zaśmiecam już więcej. Powodzenia i cierpliwości.
Coś tam liznąłem, jeśli chodzi o turnieje, więc wiem jak to jest.
Pozdrawiam
Gr. C 6 kolejka

http://www.speedway-world.pl/i,live-318497

gr. C
3 kolejka 22.08.2014
Synowie Anarchii - Unia Tarnów I obustronny WO
dlaczego??? Mecz się odbył.
Nic w regulaminie nie piszesz, że link po czasie grozi WO więc o co chodzi?
(2014-09-03, 22:06:09)Eureka napisał(a): [ -> ]Gr. C 6 kolejka

http://www.speedway-world.pl/i,live-318497

gr. C
3 kolejka 22.08.2014
Synowie Anarchii - Unia Tarnów I obustronny WO
dlaczego??? Mecz się odbył.
Nic w regulaminie nie piszesz, że link po czasie grozi WO więc o co chodzi?
Przy pisaniu regulaminu zapomniałem o tym punkcie, celowo nie dopisywałem go w regulaminie tylko w osobnym poście, by każdy zauważył, że zaszły zmiany. Widać jednak, że mało kto czyta co piszę...
Mój błąd, że nie wpisałem tego od razu, trzeba było nie używać kopiuj-wklej.
Wyniki zostają zweryfikowane, walkowery cofnięte.
Grupa E
5 kolejka 05.09.2014
ROW - Polonia Ostrów Wlkp. http://www.speedway-world.pl/i,live-316685
Wynik uzyskany na torze 53-37, zweryfikowany na 66-24, w związku z udziałem w meczu nieuprawnionego zawodnika Seweryn Gens w drużynie Polonia Ostrów Wlkp.

Grupa F
5 kolejka 05.09.2014
Hawaiki Team Rzeszów - RehaMed Złotów http://www.speedway-world.pl/i,live-318376
Wynik uzyskany na torze 59-31, zweryfikowany na 67-23, w związku z udziałem w meczu nieuprawnionego zawodnika Dawid Borucz w drużynie RehaMed Złotów

Grupa G
5 kolejka 05.09.2014
Polonia Osielsko - Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-317962
Wynik uzyskany na torze 61-29, zweryfikowany na 63-27, w związku z udziałem w meczu nieuprawnionego zawodnika Klemens Rakuz w drużynie Orliki Fordon
Dalsza część turnieju od 19tego?
Grupa C
6 kolejka 12.09.2014
Werewolves Staszów - Unia Tarnów I
Wynik uzyskany na torze 62-28, zweryfikowany na 47-43, w związku z udziałem w meczu nieuprawnionego zawodnika Andrzej Łach w drużynie Werewolves Staszów http://www.speedway-world.pl/i,live-318497

Grupa G
6 kolejka 12.09.2014
Orliki Fordon - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
Wynik uzyskany na torze 41-49, zweryfikowany na 30-60, w związku z udziałem w meczu nieuprawnionego zawodnika Robert Tondytko w drużynie Orliki Fordon http://www.speedway-world.pl/i,live-318153

Jeszcze dziś podsumowanie wszystkich grup i rozpiska kolejnej rundy.
Pierwsze mecze 1/8 już za tydzień 19.09.2014r
Zakończyliśmy fazę grupową.
Rozpiska na mecze 1/8 finału dodana w pierwszym poście.
Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia!

Poproszę o linki do spotkań.

W przypadku konieczności przełożenia spotkania, proszę o informacje na forum.
Spotkania muszą zostać rozegrane do 30.09.2014
Garść statystyk

Najlepsi zawodnicy w swoich grupach
(dla grup A-F wymagane 15 biegów, dla grup G-H wymagane 10 biegów)

Grupa A

[Obrazek: 28jlc36.jpg]

Grupa B

[Obrazek: hv9ffk.jpg]

Grupa C

[Obrazek: zlsswp.jpg]

Grupa D

[Obrazek: 2s9oj9t.jpg]

Grupa E

[Obrazek: ngwq3l.jpg]

Grupa F

[Obrazek: 2wok70i.jpg]

Grupa G

[Obrazek: sweoav.jpg]

Grupa H

[Obrazek: 15fiyl2.jpg]
Jako, że dzisiejsze spotkania były tak emocjonujące i wyrównane, że wszystkie zakończyły się remisami 0:0 zarządzam ich powtórkę w dniu 03.10.2014r.
Niestety nie uda się tym samym zachować stanu takiego, by rewanże 1/8 finału odbyły się na torach drużyn które były sklasyfikowane wyżej. Spotkania z 26.09 pozostają bez zmian.

Czekam na nowe linki do poniższych spotkań:
KugelSpeed - GRYFY Bydgoszcz
Lubella Lublin - Werewolves Staszów
Hawaiki Team Rzeszów - ROW
RKS-MOTOR LUBLIN - FC Stare Drzewce Gorzów Wlkp.
Speed Fordon - Real Straszydle
TARZAN'S TEAM TARNÓW - Unia Leszno
Polonia Ostrów Wlkp. - Polonia Śrem
Polonia Osielsko - POWER Gniezno
Ze względu na błędy w grze i związane z tym odwołanie sparingów w bieżącym tygodniu, konieczne będzie ustalenie nowych terminów spotkań 1/8. Niestety musimy poczekać na konkretne informacje co z grą, by wiedzieć na kiedy można planować spotkania. Jako, że potrzebujemy jeszcze 8 terminów, to w tej chwili ostatni mecz przypada przez barażami, o ile nie będzie kolejnych opóźnień i w przyszłym tygodniu mecze będą mogły się odbyć, to nie zabraknie nam tygodni w sezonie.
Gra wznowiona, Puchar również pierwsze spotkania na 26.09 już są ustalone i tu nic nie zmieniamy. Czekam na linki spotkań rewanżowych
Stron: 1 2 3