16 kolejka 20.03.2015 - mecz o 5 msc
Wild Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Pierwszy mecz 5-7
2 org: specjal2009
WT: Wybrzeze (specjal2009) - ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
SB: Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) i GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
WO dka SB - brak organizacji czwórmeczu.
1 kolejka 3.04.2015
Sportowa Bydgoszcz - LittleBig Dream Team
Brak składu gości.
*************************************
1 kolejka 3.04.2015
Gr. A
Little Sportowa Bydgoszcz - Master Dream Team
Brak składu gości.
Kilerski mamy 1 kolejkę i z tego co Zuma pisał to ma problemy ze składem i wieczorem ma ogarnąć wszystko
(2015-03-29, 19:49:58)kamykov napisał(a): [ -> ]Kilerski mamy 1 kolejkę i z tego co Zuma pisał to ma problemy ze składem i wieczorem ma ogarnąć wszystko
Oczywiście, że jak do jutra wystawią składy, to pojedziemy.
1 kolejka 3.04.2015
Junior Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz
1 org: Polonia Osielsko (matti_1)
JT: Polonia Osielsko (matti_1) i Unia Leszno (Junior1995)
SJB: Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) i AniBar Grudziądz (bartas1706)
AniBar Grudziądz (bartas1706) - zajęty termin
2 org: Power Gniezno (Hyziu)
JT: Power Gniezno (Hyziu) i Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki)
SJB: BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) i BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek)
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - zajęty termin
(2015-03-29, 21:57:44)kilerski13 napisał(a): [ -> ] (2015-03-29, 19:49:58)kamykov napisał(a): [ -> ]Kilerski mamy 1 kolejkę i z tego co Zuma pisał to ma problemy ze składem i wieczorem ma ogarnąć wszystko
Oczywiście, że jak do jutra wystawią składy, to pojedziemy.
Już wszystko jest, składy wystawione
(2015-03-30, 21:29:43)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ] (2015-03-29, 21:57:44)kilerski13 napisał(a): [ -> ] (2015-03-29, 19:49:58)kamykov napisał(a): [ -> ]Kilerski mamy 1 kolejkę i z tego co Zuma pisał to ma problemy ze składem i wieczorem ma ogarnąć wszystko
Oczywiście, że jak do jutra wystawią składy, to pojedziemy.
Już wszystko jest, składy wystawione
Jak moi zdążą zorganizować to pojedziemy.
1 kolejka 3.04.2015 - Gr. A
Little Sportowa Bydgoszcz - Master Dream Team
mecz 2: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
LSB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
MDT: Kozły Ofiarne (anonimowyateista) ; Kościańskie Byki (MGRBarto)
MGRBarto ma zajęty termin
1LM
Gr. B
Little Dream Team - Speedway Tigers
1 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Dębica (Kacpi2000)
ST: FC Moherteam (Guti); GKM 1979 (wojtas_gkm)
2 org: Stal Rzeszów (luczyk10)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10)
ST:Wybrzeze (specjal2009); ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
Wiem, że pierwsza kolejka i że Zuma i spółka mieli pewne problemy stąd też opóźnienia, ale na wszelki wypadek informuję, że wciąż czekamy za zaproszeniami na czwórmecze. Za chwilę może się okazać, że ktoś zapomni przytrzymać terminu.
1 kolejka 03.04.2015
Ghosts of Dream Team - Czarna Gwardia
WO dla Gwardii, brak składu gospodarzy
Jakby coś jeszcze czekamy
WO się pani kanykov należy ale nie za to, co nam zarzuciłeś.
Skład jak byk wystawiony
Dobra, mój błąd nie zauważyłem. Tak to jest jak sie dokładnie nie sprawdza
1 kolejka 3.04.2015
Sportowa Bydgoszcz - LittleBig Dream Team
mecz 2: GRYFY Bydgoszcz (Henrik)
SB: GRYFY Bydgoszcz (Henrik) i Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster)
LbDT: KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) ;
zzbigniew ma zajęty termin
(2015-03-31, 17:56:22)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]1LM
Gr. B
Little Dream Team - Speedway Tigers
1 org: DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
LDT: DKŻ Unia Dębica (Zuma07) ; Stal Dębica (Kacpi2000)
ST: FC Moherteam (Guti); GKM 1979 (wojtas_gkm)
2 org: Stal Rzeszów (luczyk10)
LDT: Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) ; Stal Rzeszów (luczyk10)
ST:Wybrzeze (specjal2009); ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek)
Wiem, że pierwsza kolejka i że Zuma i spółka mieli pewne problemy stąd też opóźnienia, ale na wszelki wypadek informuję, że wciąż czekamy za zaproszeniami na czwórmecze. Za chwilę może się okazać, że ktoś zapomni przytrzymać terminu.
Niestety zaproszenia na pierwszy czwórmecz dotarły dopiero dziś i Guti nie da rady wystartować. Drugi czwórmecz wcale nie został zorganizowany.
Wnioskuję o walkower dla Speedway Tigers.
2 kolejka 10.04.2015
Sportowa Masters Bydgoszcz - Ghosts of Dream Team
Brak składu gości
*******************************
2 kolejka 10.04.2015
Young Tigers - Sportowa Bydgoszcz
Brak składu gospodarzy
********************************
2 kolejka 10.04.2015
Sportowa Junior Bydgoszcz - Little Dream Team
Brak składu gości