Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkółka junirów - skoki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obserwuje dziwną sytuację. Od miesiąca zawodnicy poprawiają swoje umiejętności tylko o 2. Zaznaczam, że dotyczy to zawodników z talentem 4 i 5.
W maju dostałem 12 latka z talentem 5. Do tej pory zawsze trenował i poprawiał swoje umiejętności o 2. Czy to normalne w przypadku tak młodych zawodników?
Dawniej juniorzy robili na przemian skoki o 2 i 3 pkt aż nagle coś się zmieniło.
Może to jednak błąd. Nie chce mi się wierzyć, że tak bardzo pechowo losuję. Dodam, że szkółkę mam na poziomie 9.

MarekAureliusz

Mi się wydaje że masz po prostu pecha. U mnie w szkółce się zdażają skoki +3, więc ogólnym błędem to na pewno nie jest.
U mnie tez maja czasami +3... ja tu raczej ogolnego bledu nie widze.
czyli jednak pech, ok
ale jak w ciągu kolejnego miesiąca będą same dwójki to znowu napiszę Zły

MarekAureliusz

Kolego żeby Ci się jedynka nie trafiła Oczko
A ja mam zawodnika w szkólce z talentem 4 i na 5 skoków miał 4 +1

Widzę, że losowanie jest tak jak w konkurencji, jeden zawodnik bedzie mial same+3, a drugi same pechowe
to zwykły przypadek raczej, nie podejrzewałbym od razu takich teorii spiskowych Język może spróbuj trenować innym trenerem albo inny skil jak dalej będą same 1 wywal Duży uśmiech
To zależy jak się trafi, mam jednego co same 3 wciągu 16 skoków miał, a także mam młokosów co więcej skoków po 2 dostają niż 3. Oczywiście wszyscy z talentem 5.