Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: wypłata za mecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hellooo!

Co prawda nie gram tak długo (od jakiś 3 miesięcy) ale nie trudno zauważyć, że za każdy rozegrany mecz czy to u siebie czy na wyjeździe dostaje się pewną kwotę pieniędzy (bynajmniej mi się tak wydaje i do tej pory tak miałem). Dziś był ten pierwszy raz, że nie dało ani złamanego groszaUśmiech czy to jest błąd w grze, czy tak się też czasem zdarza?

pozdro
szatan
Własnie ja tez nie wiem , rozgrywałem dzisiaj mecz u siebie http://www.speedway-world.pl/i,live-305672 (niestety przegrany) i również nikt nie przyszedł na mecz poza "ludźmi" na miejscach VIP. Od razu mowie ze przy cenach biletów nic nie zmieniałem , miałem takie jak wtedy kiedy przyszedł pełny stadion a nie ukrywam ze ostatnio kupiłem zawodnika i ta kaska by sie przydała...
grałem na wyjeździe ludzi przyszło max, ale tak jak napisałem nie dostałem ani grosza
Kolego szataniasty, dzisiaj była przecież kolejka ligowa a na meczu ligowym zarabia TYLKO gospodarz spotkania Duży uśmiech
Jeżeli jak piszesz grasz jakieś 3 miesiące to wcześniej też tak miałeś bo tak jest od zawsze.

A u kolegi paszabiceps jeżeli faktycznie nie przekombinowałeś z cenami to możliwe że faktycznie wystąpił błąd.
dzięki marek79 ;-) skoro tak mówisz :-)
jest jeszcze kwestia tego że wydatek na reklame przekroczył zysk wtedy nie ma możliwości wpływu pieniędzy z meczu ,a jeśli kibiców nie było wcale to cena biletów musiała być wyższa od dopuszczalnej max ceny Było to już kiedyś przerabiane więc nie koniecznie był to bład