Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: dzisiejsze sparingi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niestety znów się gra wysypała.
Mecze z 10 i 11 nie poszły jak trzeba. Pewnie późniejsze podobnie się wysypią.
Wyniki biegów 0-0, a biegi naliczają się zawodnikom w ilości startów.
Chyba niestety projekt upada. No nic trzeba szukać czegoś zastępczegoSmutny

Zwolen

Weźcie coś z tym zróbcie... Ile można. Niech ktoś w końcu coś ruszy, jak osoba prowadząca grę nie ma czasu, czy chęci to niech odda to w dobre ręce !!!

Vinyll

Sparing z 13:00 to samo wyniki biegów 0:0 , żaden zawodnik nie wystartował do biegu.
No i lipa
(2014-09-19, 13:22:59)Vinyll napisał(a): [ -> ]Sparing z 13:00 to samo wyniki biegów 0:0 , żaden zawodnik nie wystartował do biegu.

moj spar z godz 13 odbyl sie identycznie. PANOWIE WŁADZA spinajcie poslady bo (bez obrazy) robi sie tu wielka kupa. pozdrawiam i czekam na rezultaty prac naprawczych
I nic nie naprawili jak na razie oby w niedziele wszystko grało
Tak jak już pisałem na SB Stefik jest na Litwie i wraca dopiero w poniedziałek wieczorem ale dzisiaj jeszcze późnym wieczorem postara się zajrzeć do gry i jeśli będzie możliwość naprawy to zrobi to a jeśli nie to niestety będzie trzeba poczekać na jego powrót z Litwy.
Heniu a nie ma możliwości byś dostał pełną władzę nad SW? Bo jak widać Stefik pewnie teraz ma dużo innych zajęć i na grę mało czasu.
Stefik wraca w poniedziałek, więc ja się pytam, czy mecze ligowe odbędą się bez zakłóceń?
bez Stefika nie możecie przenieść meczów ligowych? Bo błąd sam się nie naprawi do niedzieli.

Proponuję, żeby potem spotkania jeszcze raz rozegrać np. w sobotę i zrekompensować to poprawą sprawności +3.

Anix80

U mnie to samo. Sparing z godz. 17.00 nie odbyl sie, wynik 0:0.
Zawodnikom nie naliczylo biegow. Co bedzie ze sprawnoscia ?
U mnie sparing z 13 się nie odbył, mam nadzieję, że liga jutro ruszy normalnie bo też mam o 13
Ligowe mecze 9 kolejki (21 września) zostają odwołane.
Więcej info w newsie w grze
http://www.speedway-world.pl/i,read-193
cyt "Sparingi w tym tygodniu się nie odbędą. Wszystkie będą przeniesione o tydzień do przodu."
Mecze ligowe przewidujemy, że odjedziemy normalnie?
Co ze sparingami, które są zaplanowane na późniejszy okres? W przyszłym tygodniu jedziemy po dwa sparingi dziennie? Czy z kolejnych tygodni też się przesuną, albo znikną?
Pytam, bo jest to ważne dla rozgrywanych turniejów o Puchar Juniorów, czy DM poszczególnych lig.
Stron: 1 2