Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd treningu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Asteck666

Obawiam się, że nastąpił błąd w treningu, zawodnicy dostali po jednym dniu treningowym, tak jakby nie jechali ligi.... a były 2 mecze ligowe w miniony weekend.
tez mam takie wrazenie Uśmiech nawet wydaje mi sie ze za zaden mecz ligowy nie bylo dnia treningowego w ten weekend Uśmiech
Obawiam się że ktoś nie doczytał czegoś w pomocy i wśród nich są nawet to gracze co są z nami od początku gry również Pomysł
Przecież dzień treningu za mecz ligowy otrzymuję się w momencie rozpoczęcia spotkania ligowego a nie w poniedziałek .
Proponuję wejść w pomoc i jest przecież o tym napisane ----> http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-7

UWAGA!
Zawodnik który jest wystawiony w składzie na mecz ligowy otrzymuje w chwili jego rozpoczęcia dodatkowy jeden dzień treningu.

Asteck666

No tak, tylko mam wrażenie że nie naliczyło w ten weekend.
Oj naliczyło na pewno.
uwierze ci henrik na slowo ale cos mnie sie nie zgadza ;d ale mniejsza o to ;d
U mnie koledzy moi, naliczyło zawodnikom trening tak jak powinno być, czyli i w sobotę i w niedzielę.
Jakoś zawsze tego pilnuję i jestem pewny że było OK (przynajmniej u mnie Język).
potwierdzam słowa Marka79, u mnie też wszystko gra jak należy.