Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Inne kraje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy był już wałkowany temat wprowadzenia zawodników z takich krajów, jak np. Czechy, Łotwa, Słowacja, Węgry, Ukraina? To chyba nieduża zmiana, a wprowadziłaby trochę kolorytu Uśmiech
Jeśli chodzi o Czechów i Węgrów to zostali wprowadzenie tacy zawodnicy do bazy właśnie w dniach 10 i 11 października i już mogą pojawiać się w szkółce żużlowej juniorzy z tych krajów również.
Trochę to dziwne, że zostali dodani Węgrzy jeżeli jest kilka lepszych nacji. Np. Łotysze, Słoweńcy czy Amerykanie.
Przy okazji mam jeszcze propozycję, aby wyszukiwarce zawodników dać kryterium narodowościowe.( oraz usunąć z niej zawodników bez klubów).
A co to przeszkadza? żużel na Węgrzech był i jest więc nie rozumiem o co chodzi. Może w realu są lepsze nacje ale przecież w naszej grze drużyna Polska nie przegrywa z Duńczykami jak w realu Uśmiech

Bardzo się cieszę że wreszcie coś ruszyło w temacie bo wnioskowałem o to już dawno.
Mam nadzieję że z czasem będą dodawane kolejne nacje i będzie fajnie Duży uśmiech
Henrik to dawaj jeszcze Łotyszów, Słoweńców, Amerykanów Duży uśmiech
odo spokojnie Język
Mamy Czechów i Węgrów na razie jest okej. Mimo iż też chciałbym mieć w składzie jakiegoś Łotysza. Cieszmy się tym co mamy a na pewno przyjdzie nam tego więcej Uśmiech
pomalutku, rozumiem Oczko ale Henrik miej to na uwadze Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Ja tam się bardzo cieszę z Węgrów. Jak wspomnę sobie takich zawodników jak: Antal Kocso, Zoltan Adorjan, Jozsef Petrikovics, Laszlo Bodi, Sandor Tihanyi, Robert Nagy, Zsolt Boszormenyi, Csaba Hell, czy Zoltan Hajdu to łza sie w oku kręci za fajnym żużlem sprzed lat.

Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

ffrraanneekk1980

Witajcie! Wpisując w wyszukiwarce nazwisko zawodnika (np.swoje) Mozna trafić na ciekawego zawodnika który własnie nazywa sie tak samo jak Wy No ale jest on wolnym strzelcem (czyli zawodnikiem bez klubu i do wzięcia) Moja propozycja jest taka zeby mozna było takich zawidników zatrudniac w swoich klubach Nawet jak mają niskie srednie Można utworzyć liste transferowa z zawodnikami bez klubu Co wy na to? Ciekawe jakie macie na ten temat zdanie :-)
A ja proponuje usunąć ich z wyszukiwarki i dodać sortowanie po narodowości.
Powiem tak:
Zawodników możemy zrobić z każdego kraju jak nam się zarzyczy i pomysłodawca doda (wg instrukcji) imiona i nazwiska do bazy. (powyżej 50 w obu). WTedy ja robie flagi i tworzymy zawodników.

, zrób nowy temat na dodanie pola narodowosci, prosze Oczko
Węgrzy i Czesi wprowadzeni, inne narodowości do ustalenia z adminami
// Zamykam