Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawodnicy bez kontraktow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wysyp 200 najlepszych zawodników bez kontraktu to nalerzy zmienic!!!!
Niech kazdy ma mozliwosc wyboru i kupna 1 zawodnika z tej listy , a nie jak jest to w tej chwili ze gracze kupoja ich za jak najnizsze pieniadze zeby pozniej ich sprzedawac z zarobliem
Jak to sobie niby wyobrażasz?
mozesz przystapic do kilku licytacji ,ale z chwila wygrania jedne w pozostaluch jestes juz zablokowany ,
miala byc to ankieta ale cos mi nie wyszlo
reglamentacja jak za komuny Oczko
Ja osobiście nie popieram
nigdy w zyciu ;d sam juz tak troche zarobilem tym sposobem i nie widze w tym nic zlego Uśmiech a teraz np nikogo nie kupilem bo jak patrze na te ceny to coraz wyzsze i w kosmos ida ;d
wojtas ty nie popierasz bo moze nie nareke tobie ,moze jak za komuny ale sprawiedliwie , a ja mialem na mysli to zeby wszyscy mieli rowne szanse.kazdy mial by po jednym zawodniko i zrobil by z nim co by chcial.
siwy potwierdzil ze sie tak dzieje i w jakim kierunku to zmierza
CZY O TO WAM CHODZI?
Jestem na nie...
jurexspx jedną z podstawowych zasad rynku jest: tanio kupić, drogo sprzedać.
Między innymi o to chodzi w menadżerach, dlatego nie popieram pomysłu.
Czy jest mi to na rękę? Nie kupiłem nikogo w celu odsprzedaży, bo mnie nie było na to stać, ale mimo to uważam że nie można wprowadzać ograniczeń.
Jurekspx akurat w tym temacie nie zgadzam się z tobą
jurekspx rozumiem Twoje przesłanki i są one słuszne bo kolega ma rację są ludzie którzy cały sezon odkładają na wysyp i później zgarniają połowę tych na których każdy z nas poluje no nie jest to miłe i domyślam się że stąd ten pomysł i dlatego w 100% Cię rozumiem ale także w 100% NIE popieram a dlaczego? no chociażby dlatego że to manager więc kombinuj tak aby zarabiać aby nie robić 2 transferów na sezon, tak aby był obrót pieniędzmi, zawodnikami, usunięcie lub ograniczenie wysypu uwsteczni tą grę a dodatkowo spowoduje że nie będzie na co wydawać kasy jak będzie można kupić tylko jedną osobę, nie nie tędy droga
Zamykam. Bez sensu temat.