Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dwa mecze w tygodniu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
wiem, że to może za duży krok w przód, ale kiedyś można by wprowadzić dwie kolejki, jedną w srodku tygodnia w środę a drugą w niedziele.

Turbina

To juz lepiej bylo by soboty i niedziele wiecej by sie działo
No i sezon będzie trwał 2 miesiące, zawodnicy postarzeja się 2 razy szybciej i bedziesz miał 2 razy mniej czasu na zarobienie kasy na następców. Po za tym taki sezon był już na początku i zdecydowanie lepiej jest jechać dużej, po za tym mogłyby paść różne turnieje w SW przy tylko 2 miesiacach gry bo za krótko poprostu. No i nie każdy ma czas zeby i w sobote i w niedziele być na meczy w SW. Myślę że podane argumenty są wystarczające na nie.

Turbina

No w sumie racja.
Zgadzam się ze speedem
o tym nie pomyśałem.....
Speed jeszcze trzeba sobie zadać pytanie dla kogo lepiej jest jechać dłużej ??? Bo w moim odczuciu troche to Twoje podejście jest egoistyczne . Pomysł Vasylowskiego jest jak najbardziej trafiony bo zbyt długo trzeba czekać na minimalne efekty . Grając lige dwa razy w tygodniu gra nabrała by większej dynamiki i rotacji w tabelach . Budując skład od początku potrzeba conajmniej 8 sezonów by zbudować silny zespół na swoich wychowankach (co daje nam prawie dwa lata)i nie wiem czy to jest według Ciebie motywujące .
To może zróbmy mecze codziennie liga będzie trwała 3 Tyg a ty bedzies miał pełno wychowanków ze średnią 29 bo skoki Beda mieli co 2 sezony
Wiecie co jest remedium na to? więcej typów zawodów
już dawno powinny być wprowadzone parowe mistrzostwa i jakaś forma DPŚu do gry jako oficjalne rozgrywki, wtedy więcej się będzie działo, dziś wystarczy wejść 2 razy w tygodniu jak ktoś jeździ w LMie a raz jak tylko w lidze, słabo...
Zbyt szybko by trwał sezon. A Co to DPŚ to po co? Żeby co roku polacy wygrywai bo są najdłużej w grze?

MPK beda niedlugo.
Może dojda IMSWJ...
a dlaczego się ograniczać? nie musisz mieć stricte DPŚ światowego możemy mieć swoją odmianę np. wojewódzką czy regionalną, każda dodatkowa opcja gry (dodatkowa czyli nieobowiązkowa) i oficjalna przyciągnie nowych a starym graczom do nową nutę zainteresownia

Vinyll

Jack21 ma rację każda nowa opcja jest pożądana .Popieram w 100%
Pozdrawiam
Vinyll
Odnośnie drużynowego pucharu w wersji regionów na razie tylko w formie ciekawostki załączam link to wcześniejszej mojej propozycji, ale myślę że ten temat można wznowić trochę później po rozwiązaniu aktualnie rozważanych propozycji. (tam mam błąd z 1 rundy powinno awansować po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy i 4 najlepsze z trzecich miejsc). Jeszcze przypomnę, że był pisany prawie półtora roku temu i do tego czasu trochę gra się zmieniła głównie jeżeli chodzi o ilość reprezentacji zagranicznych i ilości zawodników zagranicznych.
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=4522

PAULA

witam  wszystkich miłośników speedwaye
przyglądam się waszej rozmowie o wprowadzenie czegoś nowego czyli więcej meczy
i mam propozycje (to jest tylko dobra wola i chęć administratora zęby to wprowadzić bo jak wiadomo będzie połowa za i połowa przeciw a silnik meczowy jest to problemu by nie było)
a chodzi mi o oficjalna ligę juniorów 
i teraz pokolenie
mecze odbywały by się w sobotę (podwójna kolejka w normalnej lidze mecz juniorski w środę)
kasa za mecze połowa tego co  w normalnej lidze
xp dla zawodników takie jak w pucharach
forma zawodników zostaje normalnie jak jest (można to ogarnąć)

i teraz się zacznie lament ( a ja mam 2 lub 3 4 zawodników i nie chce jeździć nie mam czasu  i tak dalej .......)
wyjaśniam
kary za brak składu by nie było (mam 3 to mogę wystawić i zatwierdzi skład  i niech sobie jada) to jest gra ma ktoś czas i chęci to gra
jak to stworzyć ( jak by miało wejść ukłon w stronę administratora JEGO TYLKO DOBRA WOLA)
wydaje mi się ze najlepiej miesiąc przed zakończeniem normalnego sezonu (aby na nowy sezon już była )
rozegrać systemem pucharowym oczywiście juniorami mecz ażeby ustalić kto w której lidze jeździ (niech ci z niższych lig maja szanse jeździć w 1 jak maja dobrych juniorów a z extra niech pojeżdżą w 5 ( A JAK RUCH BY BYŁ NA WASZEJ ULUBIONEJ LIŚCIE TRANSFEROWEJ )
i to by było na tyle 
opinie wiadomo będą różne ale ja czekam na odpowiedz od ADMINISTRATORA CO ON NA TO 
Paula popieram cię może nie w całości gdyż wszystkiego w soboty nie można rozgrywać sobota jest przeznaczona na zawody indywidualne i dwie podwójne kolejki ligowe a w przypadku odpukać awari w niedziele to zostaje właśnie sobota . Ale jestem jak najbardziej za wprowadzeniem jak największej liczby różnego rodzaju zawodów oficjalnych bo to właśnie buduje i rozwija SW a to zawsze będzie się wiązalo z przypływem nowych graczy.Raczej wziął bym pod uwagę ile i jakiego rodzaju zawody można by było rozgrywać każdego dnia. Wydaje mi się że opinie na temat co w jaki dzień będzie rozgrywane będą różne tylu ilu nas tu jest tyle będzie róznych opini ale nikt w niczym na siłe nie musi startować .
Stron: 1 2