Rodzina Sportowa Bydgoszcz
Prezes: kilerski13
Z-Prezesa: adamowski10
Sportowa Masters Bydgoszcz
Sportowa Bydgoszcz
Sportowa Junior Bydgoszcz
Little Sportowa Bydgoszcz
_____________________________________________________________________________
RIDERS
Prezes: Jack21
V-ce prezes: ukppku
II V-ce prezes: telkosr
BLACK RIDERS
NIGHT RIDERS
DARK RIDERS
APOCALIPTIC RIDERS
GHOST RIDERS
________________________________________________________________________________
TIGERS
WILD TIGERS
YOUNG TIGERS
EVIL TIGERS
SPEEDWAY TIGERS
JUNIOR TIGERS
________________________________________________________________________________
Speedway Dream Team
Prezes: Zuma07
V-ce prezes: Zyga87
Pomocnik: MGRBarto
Ghosts of Dream Team
LittleBig Dream Team
Masters Dream Team
Little Dream Team
EKSTRA LIGA
WILD TIGERS
Victory Leszno (Speed) Eliga [C]
ZKS Zdunek Rzeszów (Zdunek) 1 liga
Wybrzeze (specjal2009) 2 liga
Grom (nodrep) 3 liga
YOUNG TIGERS
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp (Squall1) Eliga [C]
Faworytka Częstochowa (hegemon76) 1 liga
Real Straszydle (Rusek) 2 liga
Ogry Zielona Góra (lukas) 3 liga
EVIL TIGERS
Unia Tarnów I (Eureka) Eliga
Ostrowskie Diabły (Casaletto) 2 liga
kaple (cyprian) 2 liga
Lubella Lublin (Roko) 2 liga [C]
Sportowa Masters Bydgoszcz
Polonia Ostrów Wlkp (Kukuczka 1978) - e-liga
Speed Fordon (speed_55) © - 1 liga
Miedzyniak (Wojtas) - 2 liga
Orliki Fordon (Vinyll) - 3 liga
Sportowa Bydgoszcz
GRYFY Bydgoszcz (Henrik) © - e-liga
FC STOJAK BYDGOSZCZ (Piotr36) - 1 liga
Krzyśki Bydgoszcz (Bigmaster) - 3 liga
Polonia 1920 (Polonista-1975) - 3 liga
BLACK RIDERS
1. Elana Toruń (adja) 1L
2. Promień Żary (ukppku) 1L
3. Dragons De Feu (junak1) 2L
4. scakanka pawłowice (sebol79) 2L
kapitan: ukppku
NIGHT RIDERS
1. StalGorzow1947 (przemo1986) 1L
2. Stal_Piaski (seba761) 1L
3. Lane Masters Terminator (Iceman) 2L
4. Czarni Inowrocław (Jack21) 3L
5. demon gniezno (Absolutnymozaj) 2L
kapitan: Jack21
Ghosts of Dream Team
Husaria Factor (waldiv) 2L
Sparta Wrocław (sothis) 1L
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) E
ROW (rekin67) 3L
Kapitan: Zuma07
__________________________________________________________________________________________
1LIGA
DARK RIDERS
1. Polmo (mendzel) 1L
2. Vittoria Korczyna (skubal) 2L
3. Gryf Szczecin (telkosr) 2L
4. Predators Korczyna (bolek) 3L
kapitan: telkosr
APOCALIPTIC RIDERS
1. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) 2L
2. KS TATRA TORONTO (ptaszek74) 3L
3. Primavera Toruń (piotrowskp) 3L
4. Maja falubaz (Maja falubaz) 3L
kapitan: kamykov
GHOST RIDERS
1. Ks Rygiel Torun (bartas83) 4L
2. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper) 4L
3. Sparta Łysomice (Wodz) 3L
4. Apator Toruń (Kwiatek) 4L
5. wilczek (nadeczek) 4L
6. KugelSpeed (kugel99) 2L
kapitan: Snajper
LittleBig Dream Team
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2L
UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2L
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2L
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 1L
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 2L
Kapitan: Zuma07
Masters Dream Team
Kościańskie Byki (MGRBarto) 4L
Marma Rzeszóww (Siwy1296) 4L
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 4L
Stal Dębica (Kacpi2000) 4L
KS Stal Bedford (cwergon) 3L
Kapitan: MGRBarto
Little Dream Team
RehaMed Złotów (Zyga87) 5L
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4L
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 5L
Stal Rzeszów (luczyk10) 5L
Kapitan: Zuma07
SPEEDWAY TIGERS
Fc Moherteam (Guti) Eliga
Unia Leszno (Junior1995) 1 liga
GKM 1979 (wojtas_gkm) 3 liga [C]
Polonia Siemowo (Becik) 3 liga
JUNIOR TIGERS
Hawaiki Team Rzeszów (Hawaiki) Eliga
Power Gniezno (Hyziu) 2 liga
Polonia Osielsko (matti_1) 2 liga [C]
WRZ (mundek) 3 liga
Sportowa Junior Bydgoszcz
BKS Polonia Bydgosz (krzyzi) - 1 liga
Oxfordonia Bydgoszcz (sprinter) © - 4 liga
StachuTeam (Davido100) - 4 liga
AniBar Grudziądz (bartas1706) - 4 liga
Little Sportowa Bydgoszcz
Adamowski Bydgoszcz (adamowski10) - 4 liga
Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) © - 4 liga
BTŻ.POLONIA .Bydgoszcz (Mariuszpopek) - 5 liga
POLONIA BYDGOSZCZ (Przem@s) - 5 liga
Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team
EDIT BY JACK21: ZROBIONE
(2014-12-01, 13:00:41)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team
Zuma pamiętaj tylko o regulaminie na dany mecz, skład niezgodny z regulaminem będzie skutkował WO
Transfer z wolnego rynku
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) wstępuje w szeregi LittleBig Dream Team!
EDIT BY JACK21: ZROBIONE
(2014-12-01, 13:33:07)Jack21 napisał(a): [ -> ] (2014-12-01, 13:00:41)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]Transfer z wolnego rynku
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) wzmacnia szeregi Ghosts of Dream Team
Zuma pamiętaj tylko o regulaminie na dany mecz, skład niezgodny z regulaminem będzie skutkował WO
Tak tak pamiętam, prawdopodobnie Asteck zmieni klan ale będę o tym informował później
Nowy odświerzony skład SPEEDWAY DREAM TEAM!
Ghosts of Dream Team
Husaria Factor (waldiv) 2L
Sparta Wrocław (sothis) 1L
♛ KS TeVeS TORUŃ ♛ (Teves) E
ROW (rekin67) 3L
Kapitan: Zuma07
LittleBig Dream Team
TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79) 2L
UNIA TARNOWSKA (ricki6) 2L
KŻ Zgrzeblarki Zielona Góra (zzbigniew) 2L
ASTECK Zielona Góra (Asteck666) 1L
Banda Jonaków Zielona Góra (pj007) 2L
Kapitan: Zuma07
Masters Dream Team
Kościańskie Byki (MGRBarto) 4L
Marma Rzeszóww (Siwy1296) 4L
Kozły Ofiarne (anonimowyateista) 4L
Stal Dębica (Kacpi2000) 4L
KS Stal Bedford (cwergon) 3L
Kapitan: MGRBarto
Little Dream Team
RehaMed Złotów (Zyga87) 5L
DKŻ Unia Dębica (Zuma07) 4L
Marma Rzeszów Speedway Team (Lampart) 5L
Stal Rzeszów (luczyk10) 5L
Kapitan: Zuma07
EDIT BY JACK21: ZROBIONE
Dowództwo nad LittleBig Dream Team przejmuje MGRBarto