Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: MDMP 5 liga - zapisy, pytania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
klub;orly 6 liga-1 klasa
zawodnicy;
1..Ursyn Temborowski lat 21
2.Tymoteusz Billot lat 18
3.Bazyli Wotlinski lat 21
4,Mikolaj Kozubek lat 17
R.Olgierd Kwapich lat 22
Nie podawajcie wyników!!!!
Wyniki ja podam po rozegraniu wszystkich turniejów!!!
Chudy, nie wiadomo, czy SSMK Opole rozegra turniej, więc może ktoś inny z grupy A by zorganizował ostatnia kolejkę, aby zapewnić biegi juniorom? A ja zmianę w składzie przeprowadzę w poniedziałek, bo na wspólnym muszę zobaczyć kto jest najlepszy Uśmiech

A będzie coś rozgrywane po fazie grupowej?
Nie nie może tak być. Bo na przykład zawodnik z tej drużyny gdzie będą rozgrywane zawody będzie "U SIEBIE", bardziej zna ten tor. Dziwi mnie ten użytkownik bo wczoraj pojawił się i nawet zorganizował turniej jakichś tam seniorów. A więc nie martw się tym, on otrzyma 0 punktów a trzy zespoły w danej grupie 39 punktów (równowartość punktów podzielone na trzy drużyny)

A po fazie grupowej, faza pucharowa. Została nam jeszcze jedna runda w grupach, później tydzień przerwy a następnie faza pucharowa.
1.Jerzy Pyrkosz 19 lat
2.Bolesław Matolicz 18
3.Ferdynand Tłuszcz 16
4.Benedykt Bronkiewicz 16
5. Zachary Zapatka 21
klub LZS 5 liga 22 klasa
można się jeszcze zapisać? jeżeli tak to:

1. Zachary Felton -18
2. Mariusz Parzybut -20
3. Jonatan Gumienny -21
4. Jakub Kiczor -21
5. ------------
Witam. Jeżeli chcecie kontynuacji turnieju to podpisujcie się w tym temacie pisząc:

CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU

P.S. Jeżeli wszyscy lub większość użytkowników się podpisze to turniej ruszy!
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
Zawsze możecie się zapisać do Ligi Juniorów Duży uśmiech
jeżeli w miare szybko znalazłyby się 16 chętnych drużyn to można by zrobic 2 ligę, a najwyżej ty Chudy byś mi pomógł w organizacji. tak składam tylko propozycje, bo chyba lepiej mieć jeden wielki turniej Duży uśmiech
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
CHCĘ KONTYNUACJI TURNIEJU
Stron: 1 2 3 4