Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: KSM DRUŻYNY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam.
Kto by był za tym, żeby wprowadzić KSM drużyny. Fajnie by było jakby każdy z nas wiedział z jak silną drużyną ma do czynienia, spoglądając na KSM


Jeszcze np: W sygnaturze można by było dopisać pole Średnia KSM


średnia ksm byłaby liczona na podstawie średniej skilli zawodników a nie zdobyczy punktowej
Chodzi Ci o to żeby było tak tylko dla porównania?? Czy tak jak jest w prawdziwym żużlu, czyli trzeba się zmieścić do, np. 44?
Chodzi mi o to , żeby było dla informacji ogólnej zespołu. Nie chodzi mi o to żeby było jakieś ograniczenie. Poprostu informacja. łatwiej byłoby ocenić przed meczem np: jak przygotować zawodników
No to na tak Uśmiech
Sądzę że fajnie by było też poznać swój KSM i porównać z kolegami. Dowiemy się jakich to mają dobrych zawodnikówDuży uśmiech
Ale z jakimś czasem można byłoby wprowadzić takie ograniczenie by wyrównać całą stronę (ligę)
A dla mnie KSM to dziadostwo, zarówno w wirtualnym speedwayu jak i tym prawdziwym. Jeśli manager jest dobry, potrafi dobrze prowadzić drużynę, utrzymując dodatni bilans finansowy to stać go na dobrych zawodników. Poza tym ciężko byłoby wyznaczać KSM dla zawodnika mając na uwadze 6 lig. I tak np. w e-lidze miałby ksm w okolicy 3,50 ... to jaki by miał w 6 lidze? 12,00? Język
tu chodzi o to żeby obliczać średnią dla informacji, a nie żeby były jakieś ograniczenia
Hm to wg. mnie lepszy będzie ten ranking krajowy o którym mowa w innym temacie Oczko Wtedy wchodzę do profilu kolegi, widzę które ma miejsce w rankingu i mniej więcej szacuję jego siłę. Oczko No ale jak kto woli Uśmiech niech inni sie wypowiedzą
A nie może być połączone jedno z drugim. Pasuje do siebie miejsce i średnia
Możesz ocenić pośredniej biegowej, wychodzi na to samo.
A może średnia ksm byłaby liczona na podstawie średniej skilli zawodników a nie zdobyczy punktowej???
To już lepszym wskaźnikiem będzie średni skill wszystkich zawodników.

Tylko wszystkich aby za dużo nie odkrywać Język
Odświeżam wątek. Padnie jakaś decyzja w sprawie KSM na podstawie średniej umiejętności zawodników??
Czy jest to ciężkie do wykonania??
teves jeśli chodzi o analizę oraz ewentualne wprowadzenie propozycji to stefik jedzie od dołu do góry. Gdy dojdzie do Twojej propozycji z pewnością albo się wypowie albo po prostu wprowadzi za jakiś czas propozycję. Oczko
Stron: 1 2 3