Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Oglądanie biegów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
właśnie o tym pisałem, że fajnie by było taką animacje jak to nasi podopieczni się ścigają{coś w formie właśnie kresek}Język
po 3 meczach znalbys wszytskie animacje na pamiec
zależy ile animacji zostało by wpisanych dla danego rezultatu meczu.

Zresztą tylko tak sobie to napisałem.
ja jestem za zrobieniem animacji meczu i niech administracja się postara :> i druga propozycja jakaś nowa szata graficzna bo tak przypomina grobowiec !
Mlodson, a jesteś w stanie zrobić taką animację? A co do szaty to jest odpowiednia do tego sportu. Nie od dziś na żużel mówi się "czarny sport"...
jak sie chce to mozna tylko ze ja nie jestem adminem tylko graczem i wymagam od administracji :> i to jest propozycja.

A co do szaty tak czarny sport ale to nie znaczy ze strona musi byc czarna widzialem duzo stron o zuzlu i nie byly czarne Uśmiech
Szata graficzna jest za***sta i przejrzysta
Ale ta strona jest unikalna i ma czarny wygląd. Możesz sam zmienić kolor strony. W monitorze masz na pewno w opcjach Ustawienie koloru, więc wystarczy, że pozmieniasz o kilka kresek suwakami w prawo lub lewo i od razu masz inne kolory ;D A co do rang. To nie musisz być adminem, aby pomóc w rozwoju gry. Wystarczy, że jak masz pomysł to go zrealizujesz i przekażesz administratorom. A animacje by się znudziły po kilku sezonach gry, chyba że zamierzasz grać w grę krótko... W dodatku zamulałyby pracę serwa i przedłużyły czas trwania meczy co by mogło spowodować częste pady skryptów odpowiadających za mecze.
Szata graficzna jest bardzo dobra i nie wymaga zmian Uśmiech
http://www.smol.pl/zrzuty.php prosze bardzo to jest manager zuzlowy tylko ze jest juz full i nie ma zapisow ale za to jaka mila jest gra a nie na czarnym tle ;/ to tylko moje zdanie ! i jakie opcje maja a tutaj zeby stadion byl to musisz vipa kupic porazka :>
Mlodson, nie widzisz różnicy? To jest gra działająca na przeglądarce, a tamto to normalna gra do ściągnięcia na kompa. I w dodatku musisz płacić abonament za granie. A ta jest darmowa.
ru3k 100% brak słów dosłownie na nie a mlodson to idz juz sobie tam UśmiechUśmiech a jak bedziesz chciał jeszcze leprzego menadzera to o ile pamietam "insane speedway 2 " kup i zainstaluj zapros znajomych i grajcie ile chcecie !! pozatym nie reklamuj innych gier na forum !!
proponował bym zamknac ten temat
A na przyszłosc to niech kazdy co daje propozycje pomysli czy to jest wykonalne,ma sens, i ile pracy musi włożyć twórca "SW" czy to sie przekłada na kożysci czy warto!!! bo łatwo napisac a wykonac trudniej !!! jak bede chciał youtube ogladnac to sobie włacze!! a kto chce niech co bieg sobie puszcza filmik z yt przeciez ma 2 min do nastepnego biegu!! animacja?? tez 100% na nie !! bo zaraz bedzą komentaze ze nie ma jak ogladac jej skoro trzeba medzy biegami motory naprawiac,ewentualne zmiany robic i przemyslec na bieżąco taktyke na mecz !! w przeciagu 2 minut!! pzdr

głupocie i tandecie mówię stanowcze NIE !!! a tym co sie "SW" nie podoba propomuje przeprowadzke lub nauke programowania w celu stworzenia własnego projektu!!! moze wtedy docenią prace włozona w SW
Masz racje, ale się już tak nie spusz**aj nad tym tematem, bo zaraz się w moderatora wcielisz...gratulacje za wypocinyJęzyk
Pozdrawiam
Stron: 1 2