Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: UNOFFICIAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS U-21 SPEEDWAY WORLD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Grzegorz Urbankiewicz (Gryf Szczecin) ma zajęty termin jak nie wyznaczy zastępczego juniora wstawiam swojego zawodnika
Były takie przypadki wcześniej ! wtedy to organizator wstawiał Swojego zawodnika Tak zwaną rezerwę toru! Także nie musisz czekać na żadne zastępstwo bo go nie będzie!
(2015-02-22, 21:03:21)yarro81 napisał(a): [ -> ]Grzegorz Urbankiewicz (Gryf Szczecin) ma zajęty termin jak nie wyznaczy zastępczego juniora wstawiam swojego zawodnika

(2015-02-23, 07:50:00)Perez napisał(a): [ -> ]Były takie przypadki wcześniej ! wtedy to organizator wstawiał Swojego zawodnika Tak zwaną rezerwę toru! Także nie musisz czekać na żadne zastępstwo bo go nie będzie!

Aha ok to wstawiam swojego zawodnika Zawstydzony
Proszę o listę finałową turnieju, jestem pierwszym organizatorem.
Tak obserwuję, inicjatywa fajna, ale przejrzystość jakas taka...

Vinyll

Brakuje tabeli z wynikami na moje
przejrzystość jest fatalna idzie się pogubić Powinno być w formie tabeli i pkt . Ale sam turniej to fajny pomysł
zgadza się Oczko pomysł OK, wystarczy to ogarną i będzie dość popularnym turniejem
Nie będę ukrywał nie jestem specjalistą od grafiki a tym bardziej od informatyki Oczko)
Z resztą jest to pierwszy turniej który organizuję, więc z miłą chęcią przyjmę na pokład wszelkie spostrzeżenia które podniosą jakość turnieju, oraz jego przejrzystość na forum... Uśmiech
Przyznaje, że przejrzyście to nie jest, ale za to praktycznie z punktu widzenia organizatora, który tylko klika na liki do zawodników i szybko może rozesłać zapki. turniej ten pomaga mi prowadzić kilkunastu managerów organizując kolejne zawody. Więc robię wszytko by im się pracowało przy tym jak najłatwiej Oczko niestety kosztem estetyki. tak jak wspominałem wcześniej, jeśli dysponujecie wiedzą która pozwoli zachować praktyczność a zarazem poprawi estetykę to zapraszam do podzielenia się tą wiedzą/umiejętnościami Uśmiech
Niestety ale zawodnik ten ma zajęty termin 2 Finału
15. Justyn Poździał http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46274

Zając, jeżeli korzystasz chociażby z excel'a to mogę coś podesłać do łatwiejszej obsługi turnieju.
j3 FINAŁ UIC U-21 SW
http://www.speedway-world.pl/i,ind-10
ps. zaproszenia wyslane!
(2015-03-02, 13:44:25)Hyziu napisał(a): [ -> ]Niestety ale zawodnik ten  ma zajęty termin 2 Finału
15. Justyn Poździał http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-46274

Zając, jeżeli korzystasz chociażby z excel'a to mogę coś podesłać do łatwiejszej obsługi turnieju.

Excela, trochę ogarniam. Ale np. nie wiem jak taka tabelkę z excela wrzucić na forum.
Ale śmiało możesz podesłać mi wszelkie pomoce naukowe/tabelkowe Oczko
ja bym proponowal jeszcze zalozyc drugi watek do dyskusji (tzn zeby jeden byl tylko z wynikami/statystykami a drugi do gadania
[Obrazek: whz1w0.png]
no i taka tabelka wyglada zajebiscie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7