Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Złota Rezerwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z pewnością parę osób z was ogląda zmagania British League i wie że tam stosowane sa w przypadku dużej straty w meczu do rywala zlote rezerwy mające na celu podwojeniu dorobku w jednym (tylko jednym) biegu. Gdyby tak wprowadzić taką rezerwę w SW to by było ułatwienie dla drużyn słabiej radzacych sobie w rozgrywkach poszczególnych lig. Proszę o przemyslenie tej propozycji
Trudno powiedzieć , ale jak znam temat będzie ciężko by to przeszło , potrzebna dyskusja.
 W lidze brytyjskiej jest złota rezerwa taktyczna, ale za to nie ma rezerwy taktycznej, taka jak jest w Polsce, więc ewentualnie można byłoby zrobić że klub ma prawo wyboru którą zastosować. 
Owszem w Brytyjskiej lidze jest Złota Rezerwa, ale w Polskiej nie.
Staramy się, chyba rozbudować grę tak by jednak przypominała Polską Ligę, co jak co no ale to jednak polska gra Język

Były już takie propozycje i nie przechodziły i osobiście wolę, żeby teraz też NIE przeszło Uśmiech
To ja napiszę co o tym myślę ( z resztą zawsze tak uważałem i nadal będę tak uważał) dla mnie to największa głupota wypaczająca wyniku meczów. Bo dlaczego ktoś kto przegrywa 10 punktami dostaje nagrodę w postaci złotej rezerwy? a ten co prowadzi to co ma w zamian ? nic !
To tak jakby w piłce nożnej wprowadzić że jeśli drużyna prowadzi np. 3:0 to drużyna przegrywająca strzela np.dwa razy rzuty karne premiowane podwójnie.
Jestem na na wielkie NIE.
Też jestem na Nie.Wystarczy że drużyna przegrywająca ma możliwość wprowadzenia podwójnej rezerwy taktycznej.
Jestem zdecydowanie na nie i tak są tu tacy gracze że dominują w lidze trzema zawodnikami i do tego dać im jeszcze taką rezerwe to całkowicie zdominują lige pomysł bez sensu i do zamknięcia
Zdecydowane NIE , nie dość że jest to nie fair by wspomagać słabszą drużynę, to jeszcze przy takim znaczeniu zużycia motorków, drużyna zdecydowanie lepsza nie będąca online była by bez szans w starciu ze słabszymi zespołami.
Odnoście zwiększenia możliwości taktycznych w meczu, kiedyś proponowałem takie rozwiązanie: 
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=4469
Odrzucam.