Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czwórmecze 3 razy w tygodniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jestem jak najbardziej na TAK :-D

Vinyll

Jestem za
(2015-03-07, 10:14:42)XXX46 napisał(a): [ -> ]Co wy na to aby zwiększyć ilość czwórmeczy do 3 
Mamy w poniedziałki i piątki a można by tez i w środę i dzięki temu drużyny mógłby startować w LJ
NMSWC i LM a tak w poniedziałek trzeba wybierać LJ albo NMSWC.
Piszcie swoje przemyślenia a może admini przychylą się do mojej propozycji.

Ma to sens tylko w przypadku sformalizowania przez Grę wszystkich typów rozgrywek co zwiększy ich popularność. W innym razie tylko niepotrzebnie zwiększa pracochłonność i w zasadzie niczego korzystnego nie wnosi poza małą sumką pieniędzy kosztem mniejszego doświadczenia na bieg. Jestem przeciwna.
Jestem jak najbardziej na tak !!! 3 razy czwórmecz (pn,sr,pi) sobota indywidualnie i raz w sezonie dodatkowy ind. typu memoriału w niedziele np. podczas baraży Uśmiech)) Trochę urozmaicenia rozgrywek Oczko
(2015-03-07, 17:03:19)Yo1 napisał(a): [ -> ]
(2015-03-07, 10:14:42)XXX46 napisał(a): [ -> ]Co wy na to aby zwiększyć ilość czwórmeczy do 3 
Mamy w poniedziałki i piątki a można by tez i w środę i dzięki temu drużyny mógłby startować w LJ
NMSWC i LM a tak w poniedziałek trzeba wybierać LJ albo NMSWC.
Piszcie swoje przemyślenia a może admini przychylą się do mojej propozycji.

Ma to sens tylko w przypadku sformalizowania przez Grę wszystkich typów rozgrywek co zwiększy ich popularność. W innym razie tylko niepotrzebnie zwiększa pracochłonność i w zasadzie niczego korzystnego nie wnosi poza małą sumką pieniędzy kosztem mniejszego doświadczenia na bieg. Jestem przeciwna.

w 3 terminie dla czwórmeczy i 2 dla ind. nie chodzi o kasę ale o to aby mogło powstawać coraz więcej turnieji a NMSWC chcemy powiększać aby mogłybyć to zawody oficjalne pod szyldem SW po za tym  3 termin jest po to aby nie kolidowały ze sobą 3 większe turnieje a poziom w każdym z nich mógł wzrosnąć tak samo jest z ind. że nie wiadomo który turniej wybrać bo jak wybierzesz dwa to później będą problemy ze startem w jednym z nich a jeśli chodzi o sformalizowanie wszystkich turniejów to z tą propozycją napisz do adminow to może przejdzie
(2015-03-07, 19:11:56)kropek81 napisał(a): [ -> ]Jestem jak najbardziej na tak !!! 3 razy czwórmecz (pn,sr,pi) sobota indywidualnie i raz w sezonie dodatkowy ind. typu memoriału w niedziele np. podczas baraży Uśmiech)) Trochę urozmaicenia rozgrywek Oczko

ind można zrobić tak jak napisał tofik we wtorek i piątek a raz w sezonie turniej ind. wyłącznie dla własnych zawodników 
(2015-03-07, 13:02:12)XXX46 napisał(a): [ -> ]jeszcze pozostaje pytanie od kiedy mogłyby być 3 czwórmecze i 2 ind. bo przez to że mamy 2 czw. straciłem jednego chętnego do turnieju a sam zapisałbym się też do LJ a nowy sezon już blisko

Jest to do wprowadzenia jeszcze przed barażami. Czwórmecze widzę ustalone że pn-śr-pt ale zawody ind w jaki dzień bo sobota jest już teraz i który jeszcze dzień wybrać ?
Czekamy na konkretne propozycje w jaki dzień jeszcze by miały się odbywać zawody ind.
moja propozycja padła na wtorek i chyba to najlepszy dzień dla tej rozgrywki Indywidualnej
Kolejne czwórmecze, czemu nie. Indywidualne, a pewnie zrobi się miejsce na nowe turnieje.

Nie bardzo mnie przekonuje to jednak przy zmianie kwestii XP.
Teraz puszczając zawodnika w dwóch czwórmeczach zarabia: 0,005pkt/bieg*10 biegów, czyli 0,05pkt, a po zmianie jadąc w trzech czwórmeczach miałby 0,03pkt (0,002pkt/bieg*15biegów)? Bardziej adekwatne by było wprowadzenie 0,003pkt/bieg wtedy jadąc 15 biegów zawodnik zdobywałby 0,045pkt co i tak jest mniej niż dziś.

Powstałą stratę można zrekompensować ustawieniem 0,003pkt/bieg również w turniejach indywidualnych i dodaniem dodatkowego turnieju w tygodniu.
Dziś mamy 0,005pkt/bieg*5biegów, tj. 0,025pkt, po zmianie byłoby 0,003pkt/bieg*10biegów, tj. 0,03pkt

Tym samym przy ustaleniu XP za bieg w czwórmeczu i indywidualnym na poziomie 0,003pkt/bieg zawodnik jadąc wszystkie te zawody zdobywa w tygodniu 0,075pkt XP z tego tytułu, czyli identycznie jak jest do tej pory.
wojtas_gkm chodzi o to żeby nie nabijać XP i dlatego będzie zmniejszone coś kosztem czegoś i należy pamiętać że te biegi nie liczą się do sprawności dlatego nie narzekajmy bo da się palec a niektórzy by chcieli już dłoń.
Wy coś chcecie to i z naszej strony coś w zamian Oczko
Najlepiej chyba indywidualne jechac tak jak tofik wczesniej napisal ,czyli we wtorek .
Wg mnie XP za czwórmecze czy Indywidualne aż tak wielkiej i zauważalnej różnicy nie zrobią więc jak napisałem wcześniej dla mnie może być a i tak zyskujemy czwórmecz i zawody indywidualne
Henio, ja nie proponowałem nabijania XP tylko zachowanie w tym zakresie status quo Uśmiech
Mili przedmówcy, może jak proponuje Heniu, uzyskujemy dodatkowo 1 czwórmecz i 1 turniej indywidualny tygodniowo i to jeszcze przed barażami, więc nowy sezon zaczniemy już z nowym pomysłem, minimalnie spadnie XP ale za to dojdzie odrobina kasy. Nie jest to chyba zły konsensus. Jest OK, zgodnie, trafnie i szybko byśmy sfinalizowali pomysł Uśmiech
Dokładnie tak nawet nie mam ochoty o targowanie się o to Xp
Stron: 1 2 3