Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 4mecze - błędy zliczania punktów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widzę, że ostatnio w czwórmeczach zaczęły się pojawiać błędy zliczania punktów. Suma poszczególnych zawodników daje inną wartość niż sumaryczna zliczona przez system. Podaję zdjęcia dla 2 wystąpień błędnego zliczania.

[Obrazek: 33o786f.png]

[Obrazek: 33c8apx.png]
Punkty drużyn policzone są właściwie.
Menadżerowi nie zrobili zmian w składach i pojechali gracze sprzedani, a ich punkty nie zostały doliczone do sumy punktów drużyny.
Pytanie czy nie dałoby sie coś zrobić, by w sytuacji sprzedaży jechała Rezerwa Toru, jak ma to miejsce w lidze?

W pierwszym nie policzyło punktów Uścinowicza, bo został sprzedany 08.03
W drugim nie policzyło punktów Zmazy bo sprzedany został 08.03
Ale w takiej sytuacji skoro został sprzedany nie powinien w ogóle widnieć w składzie. Powinna jechać tzw. rezerwa toru.
Przydałoby się coś z tym zrobić, bo jak dodatkowo się trafia, że drużyna kupujące też startuje w tym samym czwórmeczu i wystawia tego zawodnika, to dopiero się robi kosmos, bo pamiętam że jakoś podwójnie sie biegi liczyły i punkty.
Ja mialem kiedys tak, ze Polmo sprzedal mi juniora i on jechal jednoczesnie w obu druzynach Uśmiech nawet w jednym z biegow jechalo 2 tych samych riderow.
Dokładnie to samo co wczesniej, Dłużyk nie jest juz zawodnikiem Polmo i jego punktów nie policzyło. Henio cos kiedys wspominał, że to nie takie łatwe do poprawy
Nawet nie wiedziałem ze zmienił klub
Wyłapałem to bo zliczałem śr zawodników z nmswc do turnieju ind i teraz ten zawodnik nominacji nie dostanie
//zamykam