Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: BRAK JUNIORÓW I BRAK SKŁADU NA MECZ !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam tylko jednego juniorka i nie chce mi zapisać składu na mecze... nie ma rezerwy taktycznej...zresztą wysłałem wszystkich grajków na Obóz Treningowy a mam w tym samym czasie 5 sparingów w których i tak wszyscy będą wykluczani... z powodu braku składu będę łapał kary finansowe a wystarczyłoby wprowadzić rezerwę taktyczną... dlaczego już teraz był skok wieku...mam 2 juniorków ze szkółki zapisanych na egzamin ale to za kilka dni...Dlaczego nie mogę mieć w składzie tylko 1 juniora + rezerwę taktyczną ?
Jaka rezerwa taktyczna ma być ?
Za juniora może tylko junior pojechać i dodatkowo raz jako rezerwa taktyczna chyba że mówisz o rezerwie toru ale w grze musisz mieć dwóch juniorów żebyś skład mógł wystawić.
Chociaż jak ktoś cwany to potrafi to obejść ale w Twoim przypadku nawet obejść się tego już nie da.
Jedyne wyjście to zakupić jakiegoś juniora.
Dziękuję za wyczerpującą informację...myślałem o rezerwie toru oczywiście...a cwany nie jestem i za to zabiorą mi kasę... miło wiedzieć że można robić tu zabronione wałki całkiem legalnie i za zgodą Adminów...w 4-meczach juniorskich jest rezerwa toru więc dlaczego nie tutaj ???