Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sezon 15 - Dyskusja ogólna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co tam 5 ligowcy słychać? Jak wam idzie w lidze?
U mnie na razie jest 5 miejsce z 6 punktami na kącie. Miał bym więcej ale zapomniałem ustawić składu. Pierwszy raz zdarzyło mi się nie ustawić składu na mecz. Wczoraj zakończyła mi się ostatnia budowa miejsc stojących i mam już 10000. Teraz czas na siedzące które będę rozbudowywał do 10000. Wczoraj również kupiłem nowego zawodnika który ma wzmocni moją drużynę.
U mnie jest o wiele lepiej zajmuje 2 miejsce z 12 punktami i jedna porażką z drużyna z 3 miejsca mająca tyle samo punktów. Plan jest aby zakupic w tym sezonie jeszcze 2 juniorów, którzy wzmocnią drużynę. Plan jest taki aby sezon zakończyc na 1 lub 2 miejscu w lidze oraz zająć pare wysokich miejsc w turniejach w których biore udział.

Niedawno wybudowałem miejsca stojące i teraz posiadam ich 7200 teraz mam zamiar wybudowac tyle samo miejsc siedzący oraz dobudowac miejsca VIP do 2500 miejsc.
To ja tak :
Liga 7 m-ce 6 pkt (3 wygrane i 4 porażki ale wszystkie z najlepszymi drużynami w 5.31) teraz wygram 4 mecze a potem się okaże
Turnieje :
NMSWC  zakończyłem na 1 rundzie (poziom wysoki)

NMMSWC dzisiaj startowałem w 1 kolejce i wygrana więc utrzymam poziom i powalczę o medale

PJ jutro jeden z najważniejszych meczy w historii klubu jeżeli wygram to wywalczę awans z 2 m-ca do fazy pucharowej na te chwile mam bilans 2 wygrane 3 porażki i 5 pkt

Dm5 tutaj mam bardzo łatwą grupę 2 mecze i 2 wygrane do 31 i 19 dzisiaj jade rewanż z tym co dostał większego łupnia

Liga Miast tu szkoda gadać jako klan Little Tigers same porażki

Rozgrywki indywidualne :
U-16 Euastachy Trippner zdołał awansować do 1/2 w której w 1 kolejce zajął 9 m-ce ale teraz po skoku sprawności powinien śmigać lepiej dodam że teraz ma xp 3,3
U-17 Marek Borysiewicz awansował do 1/4 ale po 2 kolejkach 0 pkt i trzeba sobie powiedzieć że poziom za wysoki dla niego
U-19 Gerwin Fidorowicz zajął w 1/4 m-ce 8-10 i nie awansował do 1/2 (awans miało 1-6) Hilary Szejerka 13-14 m-ce i też bez awansu
IM NMSWC do tego turnieju powołałem Justyna Bębenka i Wergiliusza Siłucha i liczę na awans do finału chociaż jednego
IMSW jak wiemy rusza w tym tygodniu powołani Bębenek (liczę na 2-3 rundę choć kiedyś był w 1/4) Siłuch (mam nadzieję że do 2 awansuje ) i tu was zaskoczę Trippner ( po to aby xp nabił a przy okazji rekord w ilości startów w IMSW ustanowił)

Plany kupić jednego seniora w m-ce Bębenka bo temu się koniec kariery może przyśnić
Szkółka na 2 poziomie zbieram kasę na obóz a w tym sezonie zabulę ponad 1 mln
Stadion 10700 i 3 budowy po 299 siedzące się robią
moim celem jest rozbudowa stadionu do 18250 coś koło tego, bandy się dmuchają Uśmiech a szkółka rośnie na poziom 5 i myślę że uda się na 6 - pewnie trzeba będzie ok 1 mln zł wydać na jego rozbudowę, a resztę wysłać na obóz treningowy - to ok 800-900 tys zł w zależności od obozu
tak ok 2 mln zł więc muszę uzbierać i znowu będę pod kreską ale to norma Uśmiech
To widzę że tak nie tylko ja mam
Ja na 10 miesięcy gry z 2-3 tyg byłem na plusie
(2015-05-08, 12:56:21)XXX46 napisał(a): [ -> ]To widzę że tak nie tylko ja mam
Ja na 10 miesięcy gry z 2-3 tyg byłem na plusie

ale przynajmniej można być Język
ja tam na plusie jestem zazwyczaj tylko po otrzymaniu nagrody odsponsora i tyle potem kreska mniejsza wieksza ale zawsze ponizej
Ja od przyszłego sezonu regularnie będę na plusie
Teraz mam obroty na takim poziomie jak przez cały zeszły sezon
Jak narazie mój stadion się rozbudowuje, bandy dmuchane będą gotowe w połowie miesiąca, szkółka pod koniec miesiąca wskoczy na poziom 5, a stadion do końca rozgrywek ligowych czyli 12.07 będzie miał 15 750. Gdy zacznie się następny sezon będzie na poziomie 16 500. Plan docelowy to min 19 900 w dobrych wiatrach 24 000
Zanim ja do 15000 dobije to ty już 24000 będziesz mieć ale ja teraz 299 siedzące robię bo chce mieć po 7000 stojących i siedzących
Coś ucichło w tym wątku więc pora ponownie tutaj zawitać
Jak tam u was po 14 kolejkach rywalizacji i jak plany realizujecie i czy je realizujecie

U mnie w lidze 5 m-ce ale jutro mecz o 4 m-ce na którym mnie niestety nie będzie a szkoda choć liczę na wygraną za 3 pkt skoro w 13 kolejce pokonałem lidera który siedział na tronie aż przez 12 kolejek

W turniejach to tak :
DM5 - mecz o 3 m-ce z Tomaszem więc będzie ciekawie . Chciałbym o 1 m-ce ale Zinekj mi to z głowy wybił znowu (wcześniej w lidze)
LM - z tego turnieju się wycofaliśmy
NMMSWC- 1-4 będzie co dokładnie to nie wiem ale nawet na podium nie liczę bo straciłem 5 juniora (sprzedałem)
PJ- 1/8 finału i lanie od Squalla

Z indy . to tak :
R2 w finale U-16 dla Trippnera
4,5 m-ce aktualnie w IM 5.31 po 4 z 8 turnieji u Kucia i Bębenka
brak przedstawiciela w IM NMSWC
I 2 runda w UIC

Z planów (realizacja)
- stadion będzie prawie 14,000
- szkółka robi się na 3 poziom
- środek tabeli tak jak przewidywałem

Plany na 16 sezon to :
- awans do 4 ligi
- dobra postawa w IM 5.31 , IM GSE Juniorów (autorski i towarzyski turniej) , DM GSE Juniorów (to samo co w ind)
- szkółkę podnieść na min 4 poziom
- stadion 25,000
- XP minimum 7 u każdego zawodnika w sezonie
- podpisanie (choć to bardziej przedłużenie obecnych) długoterminowych kontraktów a tanie to nie jest (w tej chwili na kilka-kilkanaście kontraktów głównie na 4 lata to wydam aż 5,5 mln zł co jest 90 % planowanego stanu konta pod koniec sezonu)

Trochę to długie no ale cóż , klub rośnie w siłę to plany są coraz większe
Stron: 1 2