Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: konto VIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam.Dwa dni temu przelałem 30zł na golda na rok.Kiedy mogę spodziewać się aktywacji?Pozdrawiam login: szubs8
Masz VIPka aktywowanego właśnie.
Ja czekałem około 4 dni na aktywację i wszystko było ok, choć też się martwiłem.
Panowie czy to nie za wcześnie na podwyżki ? Opcja VIP silver była opcją ekonomiczną teraz coś ujednolicacie ok  ale?

silver: 2 zł  gold: 4 zł a po ujednoliceniu 5 zł ?


To jest ujednolicenie czy poważna podwyżka ?


Zawodników jest mało, gra ma błędy w silniku gry. Najpierw powinny być zmiany w grze, zachęcić graczy. A tu bach podwyżka.

Drenowanie kieszeni pozostałych, którzy jeszcze grają ? Bo tym nie zachęci sie nowych.

Obawiam się że gra jeszcze straci, gra mało osób a będzie jeszcze mniej.

Tym bardziej że z tego co pamiętam to konkurencja była ciut tańsza.

Teraz za 60 zł rocznie (jest opcja tańsza za 35 zł ale to 12 miesięcy z góry) mamy co ?, to samo co było do tej pory za 24 zł.


Poróbcie zmiany, pokażcie że warto zapłacić więcej.
(2016-07-02, 08:25:55)pj007 napisał(a): [ -> ]Panowie czy to nie za wcześnie na podwyżki ? Opcja VIP silver była opcją ekonomiczną teraz coś ujednolicacie ok  ale? ...

pj007 pozostawię to bez komentarza Uśmiech

Mamy własną polityke i ją realizujemy, lepszy serwer sam się nie opłaci.

Co do straty graczy rozumiemy to, lecz dysponujemy sporą bazą mailingową, więc powrót graczy do gry to tylko kwestia czasu i dobrej reklamy.

Aaaaale... narzekanie to chyba Twoje 2 imię, więc rozumiem Uśmiech
Nie tam narzekanie, skumulowaliście kilka interesujących ruchów no i się odbiło.

Do tej pory jak wiesz nie narzekałem, ale niekiedy szklanka się przelewa.

Turbina

Mam pytanie czemu teraz sms jest na 10 dni a nie 30 jak zawsze tak bylo
ponieważ była to cena za konto silver które zostało usunięte. Pozostało tylko ogólne konto VIP które przejęło właściwosci GOLD.

Turbina

Aha ok. będę robił przelew teraz na twoje Wbk pozdrawiam
Stron: 1 2