Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: konto VIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam pytanie odnosnie konta VIP. Wczoraj kupilem przelewem konto gold VIP za 4zl a dzis zauwazylem ze do 15-05-2015 posiadam konto silver VIP (nie wiem skad). Czy to nie bedzie przeszkadzac w aktywacji gold VIP?
Każdy nowy gracz dostaje silver VIP na 7 dni stąd właśnie miałeś silver do 15 maja.
Teraz już masz gold VIP z tego co widzę.
tak już wszystko się zgadza dziękuję za odpowiedź Uśmiech
Witam, właśnie (w poniedziałek 8.06) wpłaciłem kwotę 20 PLN na konto silverVIP, kiedy można spodziewać się aktywacji.
Login: robert
P.S. W przelewie mój login był dużymi literami - mam nadzieje, że nie jest to problem
Miłego dnia

speed_55

wczoraj 24.08 wpłaciłem przelewem na półrocznego silverVIPa; ile trwa aktywacja?
Już Stefik aktywował Tobie konto.
21.09 zrobiłem przelew za golda i do tej pory cisza. Kiedy mogę spodziewać się aktywacji?
Masz już aktywowanego VIPka
Dzięki bardzo :-)
Siemanko Uśmiech
Dzisiaj też dokonałem wpłaty przelewem na silvera
Pozdrowionka
Już aktywowane konto VIP.
możesz podać swój adres potrzebuje do przelewu na vipa
Na PW w grze mam podany adres .
wczoraj dokonałem wpłaty na konto na 6 miesięcy konto gold vip 17 zł jak dlugo bede czekal na uruchomienie w przelewie byl moj login duzymi literami wpisany a mam małymi fikcjoner@op.pl pozdrawiam
Podejrzewam że trzeba poczekać jakieś trzy dni. Ja tak czekałem aż przelew zostanie zaksięgowany.
Nie przeszkadza że dużymi literami.
Stron: 1 2