Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam propozycję aby było można samemu wystawiać zawodników na biegi nominowane chyba że ktoś nie ogląda meczu to skład się wystawi automatycznie!!!!
Jak dla mnie jest to dobry pomysł bo niektórzy z nas układają sobie rozpiskę i przez nominowane się coś zepsuć w zamierzonej rozpisce
A i nie zawsze zawodnik który jest nominowany zasłużył na jazdę w 14-15 biegu
Jeżeli jadę ważny mecz to wolę dać zawodnika który jedzie 60 sek a nie 62 sek
ja to myślałem nad taką opcją np. dla konta VIP że przed meczem można by ustalić w jakim biegu ma iść zmiana. Chodzi tu o zawodnika rezerwowego, który może jechać niezależnie od wyniku meczu. Fajnie by było bo tak jak pisał XXX46 część ludzi robi sobie rozpiskę a nie zawsze się uda być na meczu. Zawsze by to było jakieś dodatkowe udogodnienie dla gracza.
w 15 biegu jadą najlepsi a jak jest trzech zawodników z tą samą ilością pkt to możesz decydować kto w którym biegu jedzie a w 15 biegu może jechać rezerwowy o ile ma jeszcze niewykorzystany limit biegowy . Dla mnie temat jasny i klarowny i do zamknięcia . A jeśli chodzi już o limit ile biegów kto ma sobie pojechać to niestety trzeba pokombinować a nie iść na łatwizne. A zawsze możesz zakombinować poprzez odpowiednią taktykę tak aby w 15 czy też 14 pojechał taki zawodnik jakiego chciałbyś wysłać . Kłania się taktyka gry nie upraszczajmy tego ,nie idzmy na łatwizne
taki handicap dla gracza online podczas meczu byłby dobry i daje możliwość do zagrywek taktycznych

- do rozważenia