Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rozbudowa stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś zleciłem rozbudowę stadionu o 1199 miejsc stojących. Teraz patrzę, że mam zlecone dwie identyczne rozbudowy. Proszę o zwrot pieniędzy za jedną z rozbudów i jej anulowanie.
Było odświeżać po rozbudowie? Zwrócone.
Dziękuję
Witam
Stefik byłbym wdzięczny jakbyś wycofał moją aukcje z moim zawodnikiem Olafem Rogalskim, mianowicie dlatego ponieważ chciałem go wystawić na 3 dni, a z niewiadomych przyczyn wystawiło się na 14 dni:/ Chyba że możesz zmienić na 3 dni, będzie też dobrze...
Niestety, takich rzeczy nie robię.
A co to za problem?? Przecież to przez błąd gry będę miał zablokowanego zawodnika na 2 tyg...
Stefik musisz wycofać moją aukcje bo jeszcze w doidatku nacisnąłem jakiś poje**** młoteczek i podbiłem swoją aukcję!! Normalnie szok!!!Kto wymyślił taki pomysł??
Teves, a to już Twój podwójny błąd ;D Trzeba uważać jak się wystawia zawodnika Uśmiech I na co się klika Uśmiech
Ja tak samo nadusiłem ten młoteczek i podbiłem. Proszę o usunięcie bo niestety jestem kilka groszy na minusie i 100 000 k do tyłu mnie bardzo obciąża a wątpię, że ktoś go kupi bo próbuje go od 2 tygodni sprzedać.
Nietsety to nie są żadne błedy tylko wasze niedopatrzenia i nic z tym nie zrobię.
Moim niedopatrzeniem jest wystawienie zawodnika na 3 dni, a wystawił na 14?? Ja nie mogę, normalnie paranoja, jakbym pierwszy raz wystawiał na aukcji zawodnika...