Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: INFASTRUKTURA + odpowiedni personel oraz nowości związane z każdym budynkiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pomysł bardzo interesujący tylko mało prawdopodobne żeby przeszedł
Ludziska nie zadużo tego? Co mi z pań podprowadzających. Ciągle widze same propozycje które dążą do tego by mieć więcej kasy a nie widze propozycji by tą kase tracić.
(2017-06-01, 03:57:00)kamykov napisał(a): [ -> ]Ludziska nie zadużo tego? Co mi z pań podprowadzających. Ciągle widze same propozycje które dążą do tego by mieć więcej kasy a nie widze propozycji by tą kase tracić.

Dobrze prawi. Polać mu Duży uśmiech
(2017-06-01, 19:26:52)Marek79 napisał(a): [ -> ]
(2017-06-01, 03:57:00)kamykov napisał(a): [ -> ]Ludziska nie zadużo tego? Co mi z pań podprowadzających. Ciągle widze same propozycje które dążą do tego by mieć więcej kasy a nie widze propozycji by tą kase tracić.

Dobrze prawi. Polać mu Duży uśmiech

Problem w tym ze kamykov nie pije bo w malych ilościach mu szkodzi Duży uśmiech
Dobry pomysł Zuma ale niestety nie przejdzie

Misiek81

Nic nie wprowadzą nowego fajnego spychają tą grę na dno...
Święte słowa chyba, że trzymają nas w niepewności i czymś pozytywnym zaskoczą
(2017-06-04, 19:15:16)Misiek81 napisał(a): [ -> ]Nic nie wprowadzą nowego fajnego spychają tą grę na dno...

  Gra została zmianami przewrócona do góry nogami  a Ty to nazywasz "Nic" ?
Tzn jak do góry nogami bo nie za bardzo lapie

Misiek81

Szału nie ma kamykov
Jak dla mnei o dobry pomysł
Wątek: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=3680
"Np. przy 5.000 pkt. stadionowych będziemy mogli wybudować nagłośnienie. Przy 10.000 pkt. będzie możliwość wybudowania baru, przy 20.000 pkt. będziemy mogli wybudować sklep klubowy, przy 30.000 pkt. restauracje, a przy 50.000 zadaszenie stadionu. Oczywiście każda nowa budowla uatrakcyjni nasz stadion i spowoduje jakiś procent więcej sprzedanych biletów."

Po co wyciągać od graczy kolejną kasę jak można rozbudowywać stadion za punkty stadionowe?

Szkoda, że nikt nie zagląda się ani nie odnosi się obecnie do tych pomysłów. Jeżeli te pomysły mają dodatkowo obciążać budżet drużyn, to jestem na NIE. Jest mechanizm aby w końcowym efekcie menadżer nie musiał płacić za kolejną rozbudowę stadionu, więc czemu z niego nie skorzystać?!
pomysły MOGĄ a nie mają obciążać budżet - w myśl zasady: nie chcesz, nie buduj.

Ja akurat nie do końca zgadzam się, by coś na czym można zarabiać (np sklep na stadionie) dawać tylko za to, że ktoś wybudował sobie maga stadion, to sklep dostanie w bonusie. Chcesz zarabiać to zainwestuj - takie jest moje zdanie.

Punkty ranku (oprócz imprez indy) można spróbować wykorzystać w innym miejscu, ale niekoniecznie po to by dobudować sobie coś na stadionie.
(2017-06-12, 22:17:31)GM_Arek napisał(a): [ -> ]pomysły MOGĄ a nie mają obciążać budżet - w myśl zasady: nie chcesz, nie buduj.

Ja akurat nie do końca zgadzam się, by coś na czym można zarabiać (np sklep na stadionie) dawać tylko za to, że ktoś wybudował sobie maga stadion, to sklep dostanie w bonusie. Chcesz zarabiać to zainwestuj - takie jest moje zdanie.

Punkty ranku (oprócz imprez indy) można spróbować wykorzystać w innym miejscu, ale niekoniecznie po to by dobudować sobie coś na stadionie.

Widzisz ale nie wiem czy zauważyłeś, ale aby posiadać już punkty stadionowe to trzeba wcześniej zainwestować już raz w rozbudowę stadionu trzeba było wydać kasę. Bo nikt kto zaczyna rozbudowę swojego stadionu nie ma praktycznie punktów stadionowych.
Stron: 1 2 3