Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: INFASTRUKTURA + odpowiedni personel oraz nowości związane z każdym budynkiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Do tej pory wszyscy kibice, którzy oglądali mecze na żywo swoich drużyn musieli musieli wytrzymać ze swoją potrzebą do powrotu do domu lub głodni podziwiali biegi swoich ulubieńców... Zawodnicy leczyli się w szpitalach lub klinikach miastowych, do których musieli dojeżdżać dziesiątki jak nie setki kilometrów... Ci bardziej zdesperowani odległością, leczyli się w domu Język

Czas to zmienić!!!

Czas wprowadzić tą infrastrukturę by żyło nam się lepiej! Duży uśmiech

a) STADION

Sam stadion wbrew pozorom też wg mnie wymaga udoskonalenia
Mamy miejsca siedzące, stojące i VIP, okej spoko!
Ale! Co z częścią dla mediów? Dach mimo podzielności zdań też powinien zostać wprowadzony

Wybudowanie części dla mediów było by jednorazowe, nie wpływało by na kasę z dochodów no bo jak... Mogło by to wpłynąć na reklamę meczu, co wpłynie na większą publikę !
Klub mógł by wnieść wniosek o transmisję w "naszych mediach" jakiegoś meczu sparingowego, początkowe fazy puchar gry, 4meczu czy zawodów indywidualnych... Zakładając, że mecze ligowe i puchary (te wyższe szczeble pucharu) z automatu są transmitowane
Taki wniosek może zostać odrzucony lub zaakceptowany, w zależności od rangi spotkania lub jego zainteresowania wśród fanów (W zakładce najbliższe mecze można dodać opcje "Zainteresowanie Meczem" wtedy zobaczymy czy wniosek o transmisję jest wgl opłacalny
Oczywiście za transmisję trzeba będzie zapłacić... Może nie jakoś szaleńczo wysokie ceny ale jakaś symboliczna sumka by się przydała

Co to personelu związanego z tym przedsięwzięciem:
- panie podprowadzające
- kierownik parku maszyn i startu  (te 2 propozycje to urozmaicenie, no ale ciekawe prawda? ;D )

b) KLINIKA

Dużo tłumaczyć nie trzeba...
Gdy kontuzje nie są poważne np. skręcenie kostki czy przeziębienie... Można zawodnika wysłać tutaj... Czas regeneracji będzie zależał od poziomu kliniki oraz poziomu medyka

Personel:
- Lekarz
- Masażysta (przed meczem może wpłynąć na sprawność zawodników, lepiej lub gorzej w zależności od umiejętności)
- Psycholog (?) (mógł by przed meczem nieco wpływać na skupienie zawodników co poprawi np. ich technikę startu, lepiej lub gorzej w zależności od umiejętności)

c) PARKING

Im lepszy i większy tym więcej kibiców może przyjechać, proste, prawda? Uśmiech

d) TRANSPORT MIEJSKI

Im lepszy i większy tym więcej kibiców z drużyny przeciwnej będzie mogło przyjechać na mecz, co zwiększy dochody
+ można pomyśleć przy jakimś określonym poziomie nad organizacją wyjazdu kibiców na mecz wyjazdów swoich ulubieńców... Kasa wtedy większa dla gospodarzy... no ale im więcej naszych kibiców tym zawodnicy bardziej będą chcieli się pokazać z najlepszej strony, co może zwiększyć im np. morale, które wczoraj przedsrawiłem

e) GASTRONOMIA

Budki z hod dogami, mniejsze lub większe puby... do wyboru do koloru... I ile pieniędzy wpłynie po wyprzedaniu zapasów ciepłych kiełbasek. mhm!

Personel był by w zakresie indywidualnym danej budki i manager nie będzie miał na do wpływu

f) BUDYNKI MEDIALNE

Tu w sumie nie mam pomysłu do czego mogły by służyć
Niby myślałem nad zwiększonymi propozycjami od sponsorów itp ale nie wiem czy przejdzie

Personel:
- Rzecznik prasowy
- Prawnik

-----------------------------------

Oprócz tego proponuję dodać kilka osób pracujących dla naszego klubu
- Trener (my jesteśmy managerem) - będzie mieć wpływ na trening i będzie wzmacniał w jakimś stopniu skille zawodników w zakresie stylu jaki reprezentuje
- PR-Manager - będzie nam pomagał w negocjacjach ze sponsorami (które de facto też trzeba dodać! )

------------------------------------

No i ode mnie to w sumie tyle
Liczb nie podawałem bo ja nie od tego Język Trzeba wspólnie coś wymyślić jeśli pomysł się spodoba!
A powinien bo personel i taka oto infrastruktura to rzecz OBOWIĄZKOWA dla managerów sportowych!
Na bazie tego co Zuma napisał oto moje propozycję jednak prosiłbym o opinię umysły twórcze czy to przejdzie i jakie tam % itp. zastosować bo ja podaje takie o
odnośnie kasy za transmisje to powinny być dla nas jakieś zyski z tytułu praw telewizyjnych bo kasę dam i nic nie zarobię to by się z celem mijało
A co do dachu kto ma np. zadaszone wszystkie trybuny lub m-ca ma np. 25 % więcej ludzi na stadionie lub 10-20 % więcej kasy za to
I tam powiedzmy budujemy procentowo dach i np. 1 % dachu to koszt powiedzmy 30,000
Cena do ustalenia lub
Też całego dachu od razu się nie da zrobić
Można podzielić np. na 4-8 części kazda część koszt 80 tyś a zyski z tego są np. 5 zł więcej od każdego kibica na tej części trybuny gdzie jest dach
pomysły moim zdaniem świetne, gra znacznie zyskałaby kolorytu Uśmiech 100% za
Hej
dla mnie to zły pomysł i mam nadzieje że nie wejdzie w życie, wszystkie takie propozycje to dla BOBÓW BUDOWNICZYCH a nie w grze managerskiej, są tacy co wchodzą tu na kilka minut dziennie i nie będą myśleć co wybudować a co nie
sorry ale dla mnie pomysł do BANI

Turbina

Dokładnie zgadzam się z Roko.
Za dużo by tego wszystkiego było
Pilnowanie sprawności , planowanie sparingow . Liga do tego turnieje jak dm lub liga miast a gdzie czas i pilnowanie tych rzeczy co Zuma napisał .
Ja jestem na NIE
Pozdrawiam
a ja na tak
Ja mam wiele turniejów do zrobienia i jakoś sobie radzę i żadnych problemów z tym bym nie miał
Ale nie kazdy ma czas i ustalac to wszystko calymi dniami.
Mozna by wprowadzic prawa do transmisji tv a reszta to za duzo do ustalania i pilnowania

Turbina

No właśnie xxx ty non stop na grze siedzisz.
Mi się teraz urlop kończy więc wiadomo mało czasu. A od września inni mają szkoły itp
no fakt siedze ale od wrzesnia mam szkole do tego treningi i da sie to pogodzic
Moze liste tych propozycji zmniejszy sie do tych najlepszych

Turbina

Za dużo nie ma co kombinować .
I tyle

Turbina

Ja bym był jedynie za tym Tv . Xd
dach i tv mozna dodac i wiele z tym czasu nie zejdzie

Turbina

Tv i równanie toru to mi pasowało .
Jest taki temat i to wydaje się być spoko sprawa
Musimy zadać sobie pytanie kim właściwie jesteśmy w tej grze ......... ???

Jeżeli jesteśmy Managerami to powinna być możliwość zatrudnienia trenera zespołu i jazda, siadamy na trybunach i oglądając naszych zawodników w akcji kombinujemy, sprzedać zawodnika i kupić lepszego?, zwolnić trenera i zatrudnić kompetentnego?

Jeżeli zaś chcemy aktywnie uczestniczyć w meczach to raczej nasza rola sprowadza się do trenera jedynie i mało nas powinno obchodzić co się buduje i czy są pieniądze na sprzęt wypłaty itp. prawda?

Ponieważ jednak jest to gra to i my jesteśmy każdym po trochu i w takiej sytuacji uważam że pomysł jest trafiony, a ja to bym dodał nawet sklep z pamiątkami i tu ciekawostka on line;

załóżmy że posiadamy taki sklep, jako manager mam możliwość (tu by się przydały szablony graficzne) stworzyć szalik zespołu, magnesik na lodówkę, czapeczkę, proporczyk czy znaczek, jadę mecz ligowy i przeciwnik jest aktywny podczas meczu, miałby on możliwość wstąpić i kupić sobie gadżety mojego zespołu ale tylko i wyłącznie podczas meczu, można by sobie taką kolekcje uzbierać.

Ja doskonale wiem ile to pracy i że wiele osób SM traktuje na zasadzie wejdę na 5 minut ustawię składy na najbliższe mecze i niech się dzieje wola nieba, wpadnę za miesiąc zobaczyć swoje osiągi.

Premiujmy osoby aktywne.

Misiek81

Bardzo dobry zamysł Zumy myślę że to jest to co powinno tą grę rozwijać
Stron: 1 2 3