Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Baraże - dochody za mecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Za moment będą kolejne baraże, ponownie pojawią się głosy nt. dochodów z baraży i zużywania się motocykli. Poprzednia dyskusja stanęła na niczym, czy nadal nie będziemy w tym temacie niczego robili ?
Telkosr chyba czas się przyzwyczaić do braku reakcji.
Henrik pewnie sam niewiele może, a Stefik skupił się na SS
Prawda jest taka, że jak nie będziemy próbować to nie możemy na pewno liczyć na więcej. Próbujmy, może to w końcu jakiś skutek odniesie. Jeśli uzyskamy poparcie Henrika, jest spora szansa aby Stefik to ogarnął i zmienił.
Po ostatnim sezonie mieliśmy tutaj dość burzliwą debatę, w której pewne rozwiązania padły i nic się nie zadziałało. Minął kolejny sezon, a my chyba tkwimy w martwym punkcie, bo reakcji nie było. Niestety gra stanęła w miejscu, nie rozwija się, wielu znanych nam graczy odeszło, a pewnie sprawa kolejnych pożegnań to tylko kwestia czasu. Marazm próbujemy tuszować organizowanymi przez kilku z nas turniejami dodatkowymi, ale tym wystarczająco gry nie ożywimy. Smutne to aczkolwiek ja przestałem wierzyć w pozytywne zmiany w SW.
Stefik zgodził się aby dochody z meczy barażowych zostały zwiększone około 2 razy jak dotychczas było. Zostało to właśnie wprowadzone.
Tylko pamiętajcie że kasa za baraże jest dzielona na pół dla gospodarzy jak i dla drużyny gości.
(2016-06-29, 20:46:46)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Po ostatnim sezonie mieliśmy tutaj dość burzliwą debatę, w której pewne rozwiązania padły i nic się nie zadziałało. Minął kolejny sezon, a my chyba tkwimy w martwym punkcie, bo reakcji nie było. Niestety gra stanęła w miejscu, nie rozwija się, wielu znanych nam graczy odeszło, a pewnie sprawa kolejnych pożegnań to tylko kwestia czasu. Marazm próbujemy tuszować organizowanymi przez kilku z nas turniejami dodatkowymi, ale tym wystarczająco gry nie ożywimy. Smutne to aczkolwiek ja przestałem wierzyć w pozytywne zmiany w SW.

No i ktoś Cię chyba lekko zaskoczył co?
Szykują się poważne zmianyUśmiech
(2016-06-29, 21:37:16)Henrik napisał(a): [ -> ]Stefik zgodził się aby dochody z meczy barażowych zostały zwiększone około 2 razy jak dotychczas było. Zostało to właśnie wprowadzone.
Tylko pamiętajcie że kasa za baraże jest dzielona na pół dla gospodarzy jak i dla drużyny gości.

No i dobrze, bo baraże, to ja obchodzę jak urodziny, ''co roku'' (czyt. sezon) Duży uśmiech
wprowadzone

//zamykam
Stron: 1 2 3 4