Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawieszenie rozgrywek LM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Czas w końcu na oficjalną informacje, także jak już większość wie niestety na ten sezon zawieszamy rozgrywki Ligii Miast. Niestety z mojej jak i z reszty strony Rady głównym powodem jest brak czasu, co prawda Zuma próbował rozwiązać to jakimś programem ale wzieliśmy sie za to za późno właśnie też z powodu braku czasu. Oczywiście całkowicie tuniej nie jest usuwany, mam nadzieje ze to tylko jednosezonowa przerwa, może się poukłada tu w SW jakoś albo ktoś do pomocy się znajdzie przez ten czas Uśmiech W każdym bądź razie póki co dziękuje serdecznie wszystkim którzy przez tyle sezonów chcieli rywalizować w tych rozgrywkach, też za to ze były wybierane najlepszymi rozgrywkami w SW, dziękuję za czas poświęcony przez kapitanów na ustalanie składu, zajmowanie się całymi klanami, że byli chętni żeby się tym zająć, no bez kapitanów nie byłoby klanów Uśmiech

Mam nadzieje do zobaczenie w kolejnym sezonie na torach LM Uśmiech
Ja tak jeszcze od siebie chciałbym dodać w kwestii LM, że tabele są gotowe! Uśmiech
Tylko prowizorki bo wiedziałem, że LM będzie zawieszone, ale coś już jest! Przez ten sezon zrobię wszystkie formułki jakie tylko potrafię by nam zarządzającym LM żyło się łatwiej!

No i mam nadzieję, że LM ruszy w przyszłym sezonie i nie straci na popularności jaką zyskała! Uśmiech
Zuma, reaktywujemy w tym sezonie LM ?
Coś mi się wydaje że Zuma nie za bardzo ma czas... co widać w SWL indywidualnie Smutny
Osobiście teraz średnio mam czas
Ale rozważę to i do poniedziałku dam znać
No i napewno sam jeśli się tego podejmę to nie bd ogarniał to mówię odrazu.. Uśmiech