Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: atrakcyjność gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.


Chciałbym przedstawić kilka rzeczy jakie by wpłynęły na atrakcyjność gry. Nie chcę tworzyć kilku tematów, mam bowiem parę pomysłów które to by poprawiły chęć logowania się do gry, spowodowałyby, że wiele osób aktywnie zasiadałaby przed komputerem i brała aktywny udział w zawodach. Możliwość zwiększenia dochodów z meczy dla aktywnych i powiększenie liczby graczy. Oczywiście mogę się mylić ale właśnie dla tego proponuję zastanowić się nad tymi pomysłami.

1. Tekstowe przedstawienie meczu jest mało atrakcyjne z punktu widzenia obserwacji zawodów, do tego dochodzi funkcja ODŚWIEŻ (dostępna dla VIPów wersja auto). Moim zdaniem powinny pójść prace w kierunku grafiki, mecz oglądany jako widź TV jest ciekawszy. Tak wiem realizacja takiej funkcji byłaby kosztowna, ale kreseczki czy żetony poruszające się po owalu to jest już coś.

2. W prawdziwym żużlu jest tak, że kibic idzie na mecz w zależności z kim jego drużyna jedzie spotkanie, czy mecz jest ważny czy też nie, czy rywalem jest sąsiad z za miedzy czy zespół z drugiej strony kraju. To też uważam iż każde spotkanie powinno mieć swoją ważność, każdy określa swoje położenie geograficzne czyli musimy przy rejestracji podać województwo tak więc czemu by na lokalnego rywala nie miało przyjść więcej kibiców. Tak samo liga, czemu jadąc z liderem nie mieć więcej z biletów niż z drużyną z dołu tabeli?, chociaż nie do końca bo będąc na dole tabeli to raczej nie warto wywalić kasy na lidera , lepiej iść na mecz bezpośrednio zainteresowanych drużyn.

3. Na meczach ligowych TV , czyli możliwość sprzedaży transmisji do telewizji, tak zwani sponsorzy dodatkowi i możliwość budowy na stadionie miejsc na bilbordy reklamowe, tu z kolei dostaniemy dla przykładu tysiąc złoty za jedno miejsce reklamowe. 

4. Więcej grafiki dla zabawy. Ciekawym pomysłem byłoby gdybyśmy mogli kolorować stroje swoich drużyn, każda drużyna w realu ma swoje stroje, my też byśmy chcieli. Proporczyk meczu- możliwość zaprojektowania (oczywiście z bazy gry) proporczyka jaki wręczymy drużynie przeciwnej za spotkanie z nami, milo pokazać w swej kolekcji proporczyki z różnych zawodów pucharowych.

5. Umowa handlowa na liście transferowej. To  jest problem bo kij ma dwa końce, z jednej strony powinniśmy mieć możliwość dogadać się z klubem zaprzyjaźnionym na zakup lub sprzedaż zawodnika, zaś z drugiej strony mamy możliwość naginania regulaminu i albo sprzedawać się będzie marnych jeźdźców za duże pieniądze albo dobrych za byle piątaka. Ja jednak uważam, że oprócz ogólnej listy transferowej powinny być umowy handlowe - może moderowane przez adminów poprzez widełki cenowe... nie wiem ale warto pomyśleć.

Bardzo proszę by się szczerze wypowiedzieć lub dopisać swoje pomysły, nawet krytyka wszystkiego będzie sygnałem, że się tematem zainteresowano...
W prawdziwym żużlu.... kibic zawsze idzie na mecz nie zależnie czy jest ważny czy nie Duży uśmiech
Dokładnie jest tak jak wyżej
Pomysły masz dość ciekawe i warte przedyskutowania, przemyślenia.
Tylko punkt 3, następne źródło dochodu, nie przejdzie. Reszta OK.
Wy jeszcze wierzycie że Stefik coś wprowadzi  Niezdecydowany
Ta gra umiera i nic sie nie zanosi zeby cos miało sie zmienić 
Mialobyc cos wprowadzone po wakacjach i nic nie ma 
W cuda nie wierzcie 
Eeee tam!
a może wypożyczanie zawodników na sezon lub dwa klub dostaje z tego jakieś profity,zawodnik zdobywa XP a nie tylko grzeje ławkę ,drużyna wypożyczająca ma możliwość zaoszczędzić, a i tym samym powalczyć o lepsze wyniki drużynowo,bo pewnie duża część drużyn posiada w składzie zawodników którzy dziś się nie łapie do składu,ale za sezon lub dwa jak najbardziej
wypożyczenia nie przejdą!!!!!
Wypozyczenia juz byly walkowane Uśmiech Nie przejdzie Oczko
Wypożyczenia nigdy w SW nię będą miała prawa bytu
Ciagle byłyby przy tym przekręty i nie byłoby żadnej kontroli nad tym
Administracja już kiedyś wyraziła zdanie na ten temat

Bez sensu jest ruszać temat który parę razy nie przeszedł
Pomysły dobre!!! - gorzej z ich realizacją a szkoda bo niektóre są b. dobre

[Obrazek: 2351.jpg]
warto romawiać o jakichkolwiek nowościach aby urozmaicić grę bo inaczej gra stanie się nudna i mało będzie chętnych co i tak już jest widoczne (517 osób)
propozycje które zostały przedstawione były już przerabiane łacznie z wizualizacją biegów ale czemu nie zostały zrealizowane to szefostwo należy pytać. Jedne z przedstawionych propozycl miały wejść inne były i będą odrzucane
większość z tych punktów już jest wprowadzona, aczkolwiek nie wszystkie... Punkt 4 wydaje się być ciekawy

- do rozważenia