Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania i pogaduchy o DM i GP 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2015-12-13, 01:58:25)Sidney68 napisał(a): [ -> ]BŁĄD  !!!!  W meczu gr.A....2 runda z 22.12 jest błędny link do tego meczu ! Zamiast SIDNEY team jako organizatora linkuje na mecz Motoru Lublin  Smutny

Tutaj jest prawidłowy
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-63035  Uśmiech

Poprawione Oczko
Spoko, skasować post łatwo niewygodny. Życzę powodzenia, moi zawodnicy nie mieli szansy się dostać, bo nie zostali zaproszeni. Życzę udanej edycji i następnych, ja już nie widzę sensu brać udziału. Pozdrawiam
(2016-01-05, 18:55:36)Maciey napisał(a): [ -> ]Spoko, skasować post łatwo niewygodny. Życzę powodzenia, moi zawodnicy nie mieli szansy się dostać, bo nie zostali zaproszeni. Życzę udanej edycji i następnych, ja już nie widzę sensu brać udziału. Pozdrawiam

Sprawa jest wyjaśniana.Czekam na odpowiedź organizatorów obu turnieji.Może przez przypadek usunąłeś te zapki?
A post musiał zostać przypadkowo skasowany podczas moich ostatnich porządków za cię przepraszam !!!

Edit: Po rozmowie z oboma organizatorami turnieju jedynym chyba możliwym rozwiązaniem jest jednak to że usunąłeś zaproszenia obu zawodnikom
Najłatwiej tak powiedzieć, bo co mają zrobić. Spoko, bawcie się. Nie mój cyrk, nie moje małpy
Nie trzeba poszukiwać organizatorów tylko ustawić wszystkie kluby co mają swoich reprezentantów w danych rozgrywkach i po problemie, oczywiście uzgodnić terminy dogodne dla każdego, jak widać nie zgłosiły się do organizacji:
Stal Gorzów
Instal Wanda kraków
ŻKS Rybnik
no w sumie fajnie by to wyglądało jakby każdy zorganizował tylko jeden turniej.
Roko bardzo fajny i logiczny pomysł Uśmiech Tyle ze jakos nikt sie do tego nie kwapi wysyłałem wiadomosci do poszczególnych drużyn ale bez odzewu Smutny
he he Uśmiech no tak, zgłosić zawodnika do turnieju to jedno ( super sprawa, jeszcze jak jest w czubie stawki), ale zorganizować zawody w których dany zawodnik uczestniczy to już faktycznie problem - nie rozumiem !!! Smutny
to jeszcze tak przy okazji: wprowadzić punkt regulaminu - każdy klub zgłaszający zawodnika do zawodów zobowiązany jest do organizacji turnieju w różnych fazach ( eliminacje, finały)
Mozna cos takiego wprowadzic Roko bez problemu Oczko
Witam Oczko Jestem po operacji i jak tylko dojde do siebie będę aktualizowal linki i poganial tych śpiących ;p pozdrawiam
Stron: 1 2