Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania i pogaduchy o DM i GP 3 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W tym wątku możecie zadawać pytania dotyczące DM i GP 3 Ligi ,ale również pogadać na temat rozgrywek i pochwalić się swoimi wynikami Oczko

Turbina

Co z aktualzacjami itp nikt nie dba o to a druga runda zaczyna sie juz za 3 dni
Też bym chciał zaplanować sobie mecze na przyszły tydzień. Tym czasem brak aktualizacji tabeli zakończonej rundy a gdzie rozpiska meczy kolejnej rundy. Dlaczego to idzie tak opieszale??

Turbina

Dokładnie ja to samo mam. Za mało angażowania
Ja odpadłem więc nie mam tego problemu ale jak prowadził Jack21 bylo wszystko na tip top. Bierzcie przykład z Ligi Juniorów co prowadzi telkosr tam jest wszystko na czas. W GP 3 ligi też są zaległosci.
Ja tam już mam termin zajęty na środę !
Ile można czekać na aktualizację.
A ja stanę w obronie betarda
Jak jesteście tacy mądrzy to sami prowadzicie sobie kilka turnieji na raz
Życzę wam powodzenia
Starają się a to że zdarzają sie opóźnienia to normalka w tym kraju Uśmiech

PS : Jesli będę miał czas to chętnie wrócę do dm i gp jako organizator Oczko
Jesli zostane oczywiscie przyjęty
uderz w stół a nożyce sie otworzą hehe. można ? można ;-)
Dokładnie. Nikt nikogo do niczego nie zmuszał.I doskonale rozumie że istnieje życie prywatne.Ale wtedy mniej a efektywnie Oczko
zgadzam się w 100%
wszystko jest ok XXX46 ale jak bierzecie się za organizację to aktualizujcie na bieżąco. tak jak Prosper pisał nikt nikogo nie zmuszał do niczego
Jak już wcześniej napisałem ostatnio mam taki okres że nie mogę ich aktualizować na bieżąco,staram się to robić gdy tylko mogę ale niestety czasami zdarzają się takie sytuacje.Postaram się poprawić Uśmiech

PS:Cała dyskusja przeniesona zostanie do tego wątku ---> http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=5825
(2016-01-03, 18:58:37)piter1906 napisał(a): [ -> ]wszystko jest ok XXX46 ale jak bierzecie się za organizację to aktualizujcie na bieżąco. tak jak Prosper pisał nikt nikogo nie zmuszał do niczego

Mały blad to oni sa organizatorami gp i dm 
Do konca sezonu będę pełnił funkcje pomocnika przy tych turniejach a od nowego sezonu wracam na pełny etat i przeprowadze odpowiednie reformy 
no i to się chwali ;-)

Turbina

Xxx czekamy na twoj powrót bo widać że kropek ewidentnie nie robi nic xd
Stron: 1 2 3