Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przyjezdni kibice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
no ok ale niech nas ktoś poinformuje!!
raczej odrzucona, bo zbedna
Dlaczego zbędna ? Dużo graczy było na tak i zawsze to jakieś urozmaicenie. Nowi gracze będą mieć jakieś korzyści z tego.
Jakie?
finansowe
jakbys to wprowadził to nie zapominaj ze starzy wyjadacze tez beda mieli z tego korzysci finansowe tylko ze kilkanascie razy wieksze od tych ktorzy zaczynaja.... Język
A chyba nie chodzi o to zeby dalej powiekszac przewage i tak dosc potezna miedzy nowicjuszami a graczami siedzacymi w tym "biznesie" dluzszy czas? Tez uwazam ze jest to niepotrzebne i dziwie sie ze Ty jako swieżak jesteś za tym aby to wprowadzono... Uśmiech

I co będziesz się cieszył jak dostaniesz 20tyś za przyjezdnych kibiców?? gdy bogacze i Ci z wyzszych lig będą sciagac 5 razy tyle co Ty... Uśmiech A potem zdziwienie skad tyle kasy w e-lidze sie bierze :> Wlasnie z takich drobnych korzysci Język

Z podzialem na wojewodztwami jeszcze wiekszy bezsens...
Zaraz wiekszosc bedzie kombinowac i zmieniac wojewodztwa tylko po to aby sie bardziej oplacalo.... (czyt. zmiana na wojewodztwa z centrum polski np: nagle wszyscy przejda na wojewodztwo Wielkopolskie aby wszedzie miec dostatecznie blisko.... czyli Zielona,Gorzow (lubuskie), Torun,Bydoszcz, ,(kuj-pom), Wroclaw(dolnyslask), Gdansk(pomorskie) wszystko sasiaduje z Wielkopolską nie mówiąc już o rodzimych miastach typu Leszno,Poznań,Ostrów,Gniezno...)
A zaraz jakiś cymbał się doczepi i powie: że derby są najważniejsze i niezależnie od ilosci km frekwencja zawsze bedzie najwieksza itd, itd


Propozycja ciekawa ale niepotrzebna - moim zdaniem... Uśmiech
I co będziesz się cieszył jak dostaniesz 20tyś za przyjezdnych kibiców??

tak i to bardzo,bo na początku kasy brakuje na wszystko i każda złotówka się liczy...
ja tam jutor alboi o pojutrze napisze nt alboo za dwa dni po sylwestrze heheh
ukppku- no i co z tego, złe drużyny z wyższych lig będą mieć więcej. Jak chcesz mieć tyle samo to zrób sobie taki sam stadion jak oni i dostaniesz tyle samo. Bardzo mnie to będzie cieszyć do za mecz ligowy dostaje coś ponad 40tyś więc dostawałbym 60tyś, a to jest różnica. Województwo nie jestem pewien ale chyba zmienia tylko admin albo po sezonie dopiero można zmienić, a w ogóle co da zmiana województwa ?
skoro masz swoją ligę i grupę a jak awansujesz to nie wiesz na jakie drużyny trafisz i z jakich województw.
40 k dostajesz? A budujesz stadion? Jak widzę, żadnych robót u Ciebie nie ma, a narzekasz..
Taka pojemność stadionu mi na ten czas wystarcza.
No to po co narzekasz na ilość kasy? Miałbyś większy stadion być dostał więcej kasy, proste.
Nie narzekam na ilość pieniędzy ale można dostawać więcej od przyjezdnych kibiców
ale jak by byli kibice przyjezdni to kosztem kibiców gospodarzy
Stefik powiedział że nie będzie więc
temat zamykam Duży uśmiech
Stron: 1 2 3