Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania i pogaduchy o DM 5 i GP 5 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2015-11-25, 16:24:26)kropek81 napisał(a): [ -> ]Przegląd 1 kolejki :
Kotłownia-Częstochowa  brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie daty !!!
Wilczyce-Łódz brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie terminu !!!
Leszno-Niedobczyce wiem o problemach dajcie znac co dalej jak najszybciej !!!
Bo będą WO Smutny

Przepraszam bardzo ale Wilczyce wysłały link i odjechały mecz Wilczyce-Łódz Język
1.Gandi na PW w grze ci odpowiedzialem juz Oczko ale i tak tutaj tez jeszcze napisze Uśmiech
Przyznalem WO na korzysc druzyny NZŻ Crocs Niedobczyce a drużyna K.S 1938 Unia Leszno zostaje ukarana - 1pkt za brak checi do znalezienia wspolnego terminu zaleglego spotkania z druzyna NZŻ Crocs Niedobczyce

2.Dołączam sie do tego co kropek powiedział Oczko

3.To jeszcze ogłoszenie parafialne Język SZUKAMY ORGANIZATORÓW DO GP 5 LIGI !!!
(2015-11-25, 20:56:16)Borewicz napisał(a): [ -> ]
(2015-11-25, 16:24:26)kropek81 napisał(a): [ -> ]Przegląd 1 kolejki :
Kotłownia-Częstochowa  brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie daty !!!
Wilczyce-Łódz brak linku oraz powiadomienia o ewentualnej zmianie terminu !!!
Leszno-Niedobczyce wiem o problemach dajcie znac co dalej jak najszybciej !!!
Bo będą WO Smutny

Przepraszam bardzo ale Wilczyce wysłały link i odjechały mecz Wilczyce-Łódz  Język

Z tego co widziałem link został dopiero dzisiaj dostarczonyUśmiechJest juz uwzgledniony w miejscu na linki Oczko Wiec nie ma co sie martwic Oczko
spokojnie betard sternik z Leszna dziś zaakceptował więc mecz Leszno vs. Niedobczyce odbędzie się 4.12
http://www.speedway-world.pl/i,live-428177
02.12 mam zajęty termin a mam mieć mecz z K.S. Unia 1938 Leszno. Pisałem do sternika Uni z propozycją zmiany daty-zero odzewu ani na tak ani na nie a loguje się dość systematycznie.
Noo u mnie tak samo, jakiś nieśmiały jest hehe Duży uśmiech wyślij mu na inny dzień tak jak ja Uśmiech miałem jechać wczoraj a pojadę dopiero za tydzień ale powinny byç upomnienia dla takich
Pogadam z betardem i może wprowadzimy żółte kartki Oczko dwie żółte kartki a trzecia będzie utrata 1 pkt
(2015-11-26, 18:32:05)kropek81 napisał(a): [ -> ]Pogadam z betardem i może wprowadzimy żółte kartki Oczko dwie żółte kartki a trzecia będzie utrata 1 pkt

Nic to nie da 
Trzeba monitorować teb zespół a w razie czego podjąć decyzje i wywaleniu zespołu z turnieju 
Takie życie ze trzeba twarda ręka rządzić 
Ja w swoich prywatnych to wprowadziłem 
Kto nie bedzie jeździć wylatuje 
Takich graczy w turniejach mi
Nie potrzeba 
a w 3 kolejce Tarnów vs. Niedobczyce wkradł się błąd XXX46 jeszcze nie wysłał mi zaproszenia Język to jest link do innego sparingu z jego udziałem hehe
Ten link to jest na mecz PJ
A co do zapki to sam wyślij jak ci sie spieszy
Mnie się nie śpieszy Uśmiech jest sporo czasu
jak coś pisałem do admina by usunął mi jeden turniej indywidualny więc teraz tylko czekać na jego ruch, jak usunie wtedy zrobię turniej 8 grudnia
Zrobiłem za Ciebie ten turniej GP 5 w dniu 8.12
okej wielkie dzięki Uśmiech następne turnieje normalnie zorganizuję Uśmiech
Ja również rezygnuję z tej zabawy. Niepoważne podejście, olewanie meczy przez zgłaszających itp zniechęca mnie do zabawy. Już w zeszłym sezonie zgłaszałem swoje niezadowolenie-nic się nie zmieniło.
Stron: 1 2