Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużynowa Liga Speedway World
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Orliki mają zajęte wszystkie terminy do 11.07. Wysłałem im zaproszenie na 11, które zostało przyjęte, ale wtedy już są obozy więc nic z tego nie będzie. Mam nadal 6.07 wolne i czekam ma decyzję co z meczem.
(2016-07-01, 14:52:37)kropek81 napisał(a): [ -> ]Medale w Ekstralidze rozdane :
1.  2012
2.  Pirates Bydgoszcz
3.  KS Wieliczka

4. ŻKS Radlin
5. Betard Sparta
6. SC Uckfield - baraż
7. Spartakus Lubań - baraż
8. GSE Tarnów - spadek

Dlaczego Sparta na 5, a SC Uckfield na 6??? Gdybym oddał sparcie walkowera to bym wyszedł lepiej, a Sparta powinna byc 7 skoro oddała walkowerem ostatnie spotkanie

Vinyll

Wysłałem już zaproszenie na 06.07 dla Jaskółek przepraszam za kłopot.
Pozdrawiam
Vinyll
Utworzylem mała tabele dla 3 drużyn : 1. Sparta 2 + 8. 2. Uckfield 2 + 2. 3. Lubań 2 - 10
A tak apropo dlaczego sparta miałaby być gorsza od ciebie jak z toba wygrała i choć byś oddal jej walkowera i tak to oni by wygrali Uśmiech wiec myślę ze ta tabela jest sprawiedliwa
kropek napisał(a):A tak apropo dlaczego sparta miałaby być gorsza od ciebie jak z toba wygrała i choć byś oddal jej walkowera i tak to oni by wygrali Uśmiech wiec myślę ze ta tabela jest sprawiedliwa

To zrób mała tabele z walkowerem i wtedy Sparta ma zero a ja mam +10!
Ale mniejsza z tym chodziło mi tylko o ten walkower skoro nie pojechali powinny spaść na ostatnie miejsce
Twoje rozumowanie jest logiczne i rozumie cie ale w tej kwestii to Lubań mógłby nazekac tyle ze w tej sytuacji wyniki padły a mała tabela rozwiązuje spor Oczko

Turbina

Mam nadzieję ze więcej drużyn się zgłosi do turnieju xd i powstanie nawet 2 liga
Co z barazami?
Nie wiem czy baraże maja sens bo raczej turnieje upadna Smutny xxx46 rezygnuje a betard juz od dawna się nie udziela wiec ja tez raczej rezygnuje bo zostanę sam z tym wszystkim

Turbina

Szkoda
(2016-07-06, 22:21:27)kropek81 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy baraże maja sens bo raczej turnieje upadna Smutny xxx46 rezygnuje a betard juz od dawna się nie udziela wiec ja tez raczej rezygnuje bo zostanę sam z tym wszystkim

moge troche pomoc, w sensie poogarniac tabele, terminarze, wyniki, itd w jednej z lig, moze ktos bedzie chetny ogarnac to w drugiej lidze i moze sprobujemy objechac jeszcze jeden sezon, moze tez wiecej druzyn sie zglosi

Turbina

Nagrody nie byly dawane
Stron: 1 2