Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zapisy na XI sezon Pucharu Juniorów!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2016-07-11, 20:01:26)Squall1 napisał(a): [ -> ]
(2016-07-07, 18:11:12)Squall1 napisał(a): [ -> ]Fc Stare Drzewce Gorzów jadą dalej , chyba ostatni sezon

wojtas , jednak nie jadę kolejnego sezonu , sorki za zamieszanie. Pozdrawiam

Nie ma za co. 
Szkoda Smutny
Tym większa że obawiam się, że Twoja decyzja o rozbracie z grą jest pewnie ostateczna i szybsza niż podejrzewałem
(2016-07-11, 20:27:48)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]
(2016-07-11, 20:01:26)Squall1 napisał(a): [ -> ]
(2016-07-07, 18:11:12)Squall1 napisał(a): [ -> ]Fc Stare Drzewce Gorzów jadą dalej , chyba ostatni sezon

wojtas , jednak nie jadę kolejnego sezonu , sorki za zamieszanie. Pozdrawiam

Nie ma za co. 
Szkoda Smutny
Tym większa że obawiam się, że Twoja decyzja o rozbracie z grą jest pewnie ostateczna i szybsza niż podejrzewałem

Chciałem jeszcze ten sezon odjechać normalnie , ale jednak się nie uda Smutny

P.s. Propozycje jak wcześniej napisałem ogarnę do końca (sezonu) obecności w grze.
Werewolves SG jedzie dalej
Na pierwszej stronie dostępna jest zaktualizowana lista uczestników sezonu XI
Zapisy zakończone!!!

W związku z tym, że od kilku dni nikt już się nie dopisał, a brakuje nam 6 drużyn do następnego progu uczestników nie ma sensu dalej czekać. Prawdopodobieństwo, że nagle jutro zapisze się 6 nowych chętnych jest porównywalne z tym, że Europa Zachodnia wreszcie zmądrzeje w kwestii imigrantów czyli zerowe.
Turniej startuje już w przyszły piątek, więc tym bardziej nie ma sensu zbytnio przedłużać nadziei. Czas na losowanie grup i terminarze by odpowiednio wcześnie powysyłać zapki.
Niestety dla dwóch drużyn zabrakło miejsca. Zmuszony jestem podziękować ekipom Drapiezniki z Kraka i Werewolves SG.
Panowie zapraszam w kolejnej edycji.
Stron: 1 2 3