Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 21 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
brak organizacji turnieju 14 kolejki 17.10 przez Sebek0116 (KS Wieliczka) pomimo wysłanej wiadomości na - 2016-10-13
brak reakcji organizatora Smutny

[Obrazek: 4582.jpg]
B LJ - XIV kolejka za KS Wieliczka

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-49013
Jestem, jestem. Sorki za nie zorganizowałem turnieju i dzięki dla RKS Motor Lublin (Selena) że zorganizował za mnie turniej ale miałem trudny okres (żona w ciąży trafiła do szpitala).
Aktualizacja tabel po 14 kolejce oraz po półfinałach, z których wyłoniono uczestników Wielkiego Finału oraz Finału Pocieszenia. Jak widać do samego końca trwała zażarta walka o miejsca w Wielkim Finale.
★ LJ - finał pocieszenia ★
http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-49106
Aktualizacja tabel po 15 kolejce oraz 1 rundzie finałowej. Dla większości sezon 21 Ligi Juniorów dobiegł końca. Znamy juz rozstrzygnięcia awanse i spadki. Jedyną zagadką pzostaje kolejność miejsc od 1 do 8. Jak widzimy, finały są niezwykle wyrównane. Niebawem opublikuję statystyki turnieju oraz ostateczną kolejność uczestników. Jeszcze w tym tygodniu powstanie nowy wątek 22 sezon Ligi Juniorów, już teraz zapraszam do zapisów, zarówno obecnych jak i nowych graczy.
Zanim od 1 listopada zaczniemy zapisy do 22 sezonu, obejrzyjcie proszę wątek z ankietą nt. propozycji wprowadzenia nowej punktacji.

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6039
Garść statystyk. Poniższe zestawienie obejmuje drużyny jeżdżące 15 kolejek, czyli bez 8 drużyn półfinałowych. Ostatnia tabelka pokazuje jak punktowali najlepsi zawodnicy półfinałów. W 21 sezonie LJ wystartowało 243 zawodników. 
W podziale na wiek:
54 - 21 latków
55 - 20 latków
42 - 19 latków
37 - 18 latków
33 - 17 latków
22 - 16 latków
Jeśli chodzi o narodowość, statystyki wyglądają następująco:
159 - Polacy
18 - Niemcy
17 - Szwedzi
13 - Brytyjczycy
12 - Duńczycy
10 - Rosjanie
5 - Australijczycy
4 - Węgrzy
2 - Czesi
2 - Łotysze
1 - Fin

Statystyki punktowe według kategorii wiekowych i narodowściowych (nie obejmuja drużyn z półfinałów):
[Obrazek: nxulhl.jpg]
[Obrazek: 34pe1dk.jpg]
[Obrazek: 34taeev.jpg]

Ostatnia tabela pokazuje jakie średnie zdobywali zawodnicy w półfinałach.
Zachęcam do wypowiedzenia się co do zastosowania punktacji w nadchodzącym nowym 22 sezonie LJ.
Dobiegł końca 21 sezon Ligi Juniorów. Końcowe zestawienie wygląda następująco:

Kolejność sezonu LJ:

1. Power Gniezno
2. Orliki Fordon
3. Gryfy Bydgoszcz

4. GKM 1979
5. Tarzan's Team Tarnów
6. Polonia Osielsko
7. ASTECK Zielona Góra
8. ROW
9. Roko-Big Speedway LUBLIN
10. Wisła Grudziądz
11. Werewolves SG
12. ŻKS Speedway Team Rybnik
13. KugelSpeed
14. ZKS Huragan Tarnów
15. Świry Tarnów
16. Wściekłe Pięści

17. Gryf Szczecin
18. Oxfordonia Bydgoszcz
19. JC Team
20. Vittoria Korczyna
21. Speed Fordon
22. Apator Toruń
23. Grom
24. Polonia Śrem
25. KS Wieliczka
26. Krzyżacy R3 Toruń
27. RKS - Motor Lublin
28. Ahtung SC
29. Gryfy Skórka
30. KS Adriana Toruń
31. Martrosh Team
32. Towers Wrocław

33. ŻKS Radlin
34. A.TERA TEAM
35. GetWell Toruń #43
36. Polonia 1920
37. 2012
38. PKŻ Spartakus Lubań

Jednocześnie w sezonie przyszłym drużyny z miejsc 1-16 tworzą ELJ, z poz. 17-32 tworzą 1LJ, od poz. 33 tworzą 2LJ. Gratuluję finalistom oraz pozostałym uczestnikom, dziękuję za zabawę. Bez Was nie byłoby najdłuższego turnieju w historii SW. Pierwsza ósemka otrzyma zgodnie z tabelą w Regulaminie nagrody VIP, co jeszcze dzisiaj przekażę ADMINOWI SW, spodziewajcie się niebawem zasileń kont VIP. Mam nadzieję, że w nowym 22 sezonie, który wystartuje 14 listopada będziemy bawili się dalej w Ligę Juniorów.

W wyniku ankiety, większością głosów, zachowujemy dotychczasowy system punktowania w 22 sezonie LJ.
Gratuluję wszystkim!!!
Piąte miejsce to chyba moje najlepsze w historii Duży uśmiech

Graty i podziękowania za wzorowe prowadzenie turnieju, telkosr - SZACUN !!!
Po mękach i trudach 2 złoto zapisane do kolekcji, do multimedalistów mi bardzo daleko. Gratulacje dla pozostały medalistów, walka do końca była przednia Uśmiech Do zobaczenia w kolejnym sezonie, ja już z mocno odmłodzonym składem będę pewnym kandydatem do spadku Uśmiech Oczywiście również Wielkie Podziękowania dla organizatora tej całej imprezy, bez którego nie byłoby całej zabawy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11