Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Problem liczenia punktów w 4meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdarzyło się akurat dzisiaj, że odbywał się 4mecz Ligi Juniorów. Po jego zakończeniu system policzył punkty uczestnikom. Wiemy, że w przypadku gdyby zawodnik wystawiony do czwórmeczu został sprzedany nie będą liczone punkty dla danej drużyny. W dniu dzisiejszym wyszło tak, że w nocy lub rano ale przed godziną 11 nastąpiło starzenie zawodników. Po zakończeniu czwórmeczu system nie uwzględnił tego, że trójka zawodników miała już 22 lata a 4mecz był juniorski. Nie wiem czy nie traktować tego jako błędu systemu i nie powinny być policzone punkty tym trzem zawodnikom?

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-45139
A jaki to niby błąd skoro skład był ustalony przed starzeniem się zawodników a skoro Liga Juniorów została o tydzień przesunięta to wyszło jak wyszło.
Heniu to nie tak do końca, bo można powiedzieć również, że jak się skład wystawiło wcześniej a sprzedało np. dzień przed 4meczem zawodnika, to jego punkty powinny zostać policzone dla drużyny. Poza tym, zapytałem czy taką sytuację można traktować jako błąd ? Jeśli uznacie ADMINI gry, że to nie jest błędna sytuacja, wyniki zostaną zachowane. Otworzyłem wątek jako błąd ale postawiłem znak zapytania czy tę sytuację można traktować jako błąd.
Moim zdaniem powinieneś zaliczyć wyniki tego 4meczu. Nie jest to błąd.
Może się mylę ale przecież jeden sezon LJ powinien trwać nie dłużej jak jeden sezon SW.
W tym wypadku rozgrywki się trochę rozjechały i zahaczyły o ten feralny poniedziałek po starzeniu się zawodników, czyja to wina? nie ważne.
Powinieneś zaliczyć te zawody jako poprawne.
Nie jest to błąd. Zamykam